"AC Milan" rezultatyvioje dvikovoje įveikė "Bologna"

Sekmadienį sužaistos šešerios "Serie A" 15-ojo turo rungtynės.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo "AC Milan" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:2 palaužė "Bologna" futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė 15-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Krzysztofas Piatekas.

32-ąją minutę po puikaus Suso perdavimo Milano ekipos pranašumą padvigubino Theo Hernandezas, tiesa, tas pats prancūzas 40-ąją minutę nesėkmingai sužaidė gynyboje ir nukreipė kamuolį į savo vartus.

"AC Milan" itin sėkmingai startavo antrajame kėlinyje ir jau 46-ąją minutę smūgiu iš maždaug 16 metrų savo komandai dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Giacomo Bonaventura.

"Bologna" 84-ąją minutę dar kartą sušvelnino atsilikimą - 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Nicola Sansone, tačiau išlyginti rezultato šeimininkai per likusį laiką nesugebėjo.

"Lecce" 2:2 "Genoa"

"Sassuolo" 2:2 "Cagliari"

SPAL 0:1 "Brescia"

"Torino" 2:1 "Fiorentina"

"Sampdoria" 0:1 "Parma"