Visos rungtynės
Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Aiškėja galima H. Kane'o kaina


Pastaruoju metu užsienio žiniasklaidoje vis rodantis kalboms, kad Madrido "Real" rimtai domisi Londono "Tottenham" snaiperiu Harry Kane'u, ima aiškėti galima jo kaina.

Anglijos dienraštis "The Times" skelbia, jog šios šalies sostinės klubo valdybos pirmininkas Danielis Levy "Premier" lygos žvaigždę vertina brangiau negu Neymarą ir už jį prašytų mažiausiai 200 mln. svarų sterlingų siekiančios sumos.

Tai yra daugiau už visus šią vasarą pribloškusį brazilo perėjimą į "Paris Saint-Germain", kuris ankstesnį transferų rekordą pavertė niekais paklodamas 222 mln. eurų.

Kane'as po įprastai nestebinančio rugpjūčio mėnesio vėl ėmė demonstruoti įspūdingą sportinę formą ir šį sezoną visuose turnyruose jau yra įmušęs 11 įvarčių.

Manoma, kad minėta 200 mln. svarų etiketė pirmiausia būtų skirta tam, jog 24-erių metų futbolininką pavyktų išlaikyti "Tottenham" gretose, nors ir atrodo, kad tai padaryti bus vis labiau sudėtinga.

Straipsnio įvertinimas: 8 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
as
3 25 10-17 14:30
man rodos reale, jei parduos, Kane laukia beiliskas likimas
gadziukas
1 21 10-17 14:41
as:
man rodos reale, jei parduos, Kane laukia beiliskas likimas
tikrai taip, butu 1 sezonas stebuklingas ir 3 ant suolo. pagal jo braiza tai i koki bayern eit, gal dar i seria A, bet niekas ten nemokes tokiu pinigu
Lenonas
2 16 10-17 16:07
Jis nera techniskas zaidejas ,todel jam sunku butu pritapti kai kuriose komandose ,o kada pries tave pastatytas autobusas keanas butu tuscias,jis gali gerai uzdaryti perdavimas ,esant erdvem gerai pasitaisyti kamuoly ir gerai prasmogiout ,bet jis visiskai tuscias zaidziant 1 , 1
:D
0 10 10-17 16:52
200 mln visa startini vienuoliktuka galima nusipirkti uz tiek.
dievas
0 2 10-17 18:00
Nemanau, kad vertas, daugiau ar bent tiek pat kiek Neymaras, dar tolokai, jam iki kai kurių žaidėjų, kai kuriose komandose, net nepritaptų