Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Ajax" iš Madrido "Real" nori persivilioti M. Odegaardą


Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (8)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Bh
0 5 04-24 01:21
Daug žadantis žaidėjas. Tai kad Real jam nepavyko yra visiškai normalu. Tai kad dabar jis pradeda žaibiškai progresuoti ir yra normalu. Ji nusipirko dar vaiką del jo talento ir potencialo. Niekas nežinojo kaip jis bres ir augs toliau, tai buvo rizika. Neturėjo jis tada jokių fizinių duomenų, o be jų ji apzaisdavo visi kas tik norėjo keletą metų vyresni. Yra tesiog milžiniškas skirtumas tarp 16 ir 18 metu sportininko. Vienas yra paauglys, kurio kūnas dar tik formuojasi, kitas jau dažnai turi fizinius duomenis vyrų sportui, tik neturi gebėjimų ir refleksų, nebūna dar spėjęs prisitaikyti prie pakitusio kūno. Būna lėtesni ir vangesni.. Todėl yra didelis skirtumas ir tarp 18 ir 20 metu didelis taip pat. Po 20 kūnas iš esmės būna susiformavęs , prie pokyčių prisitaikė raumenys, toliau tik jau asmenybės tobulėjimas - technika, mąstymas ir t. t kinta. Su metais tampa pastovesni. Šis jaunuolis tobulėjo smarkiai greičiau nei bendraamžiai, bet savo kūnui neįsakysi, jis vystėsi kaip ir visų paauglių, tad šitas periodas jo karjeroje yra normalus dalykas. Pietų Amerikiečiai, afrikiečiai bręsta anksčiau ir greičiau. O šitas, Norvegas, tipinis šiaurietis baltaodis, daug lėčiau bręsti pradeda. Jis dar ir dabar matyt tebeauga pagal ūgį... Kad jis bus didis žaidėjas aš net neabejoju. Nėra kito tokio amžiaus baltaodžio jaunuolio, kuris turėtų tokius įgūdžius,o fiziškai dar ne susiformavęs. Tikrasis jo potencialas dar ir dabar nėra žinomas iki galo.
gg
1 5 04-23 19:39
Skylamusis:
32 macai 8 golai 9 asistai ir cia vienas geriausiu zaideju? :D :D Jus turbut juokaujaut, eilinis zaidejelis bet jokio superstaro is jo nebus galit uzsirasyt siuos zodzius kad ir kaip nepatiktu.
tokiam amziuje ziurima ne tik i pagrindine statistika o i zaidejo potenciala, kuris pas si zaideja yra milziniskas. siame sezome imuse 8, sekanciam imus 20, dar sekanciam 30. supranti apie ka kalba eina? Messi ir Ronaldo irgi ne iskarto muse po 50 ivarciu per sezona,
Skylamusis
7 1 04-23 18:17
nu:
nu ajaxui pats tas būtų.
Ajaxui tai taip, ten tokie gali suzibet, bet kad kaip ji vadino naujasis Messi ar Ronaldo bus tai jokiu sansu nei su ziburiu, nei Hazard, De Bruyne, Neymar, Mbappe ar pansiu lygio nepasieks. Galit minusuot kiek norit bet tokia tiesa, kaikam gal skaudu bet yra kaip yra
nu
0 6 04-23 17:02
Skylamusis:
32 macai 8 golai 9 asistai ir cia vienas geriausiu zaideju? :D :D Jus turbut juokaujaut, eilinis zaidejelis bet jokio superstaro is jo nebus galit uzsirasyt siuos zodzius kad ir kaip nepatiktu.
nu ajaxui pats tas būtų.
Skylamusis
17 2 04-23 16:12
32 macai 8 golai 9 asistai ir cia vienas geriausiu zaideju? Jus turbut juokaujaut, eilinis zaidejelis bet jokio superstaro is jo nebus galit uzsirasyt siuos zodzius kad ir kaip nepatiktu.
Nuomonius
4 8 04-23 16:07
Nu Madride jis prie to žvaigždyno geriausiu atveju tik suolą šildytų ir tuomet vėl užgestų. Real Madrid galėtų gerą varkę prasukti parduodami jį Ajax su sąlyga, kad galės jį išpirkti atgal kada nors. Nes paskiau kai po poros sezonų jo kaina bus virš 100mln į jį daug klubų taikysis, nes jis gali būt futbolo ateitis, o Real tuomet turėtų pirmenybę jį nusipirkti. Pinigais aišku neišeis į pliusą, bet galbūt taip gaus vieną geriausių tuo metu jaunų žaidėjų.
ax
2 6 04-23 14:59
ne Realo jis žaidėjas
SS
1 3 04-23 13:55
AJAX butu super pirkinys.