Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Antradienį – pirmasis Neymaro ir "Barcelona" klubo atstovų susitikimas


2019-07-01 22:15:43 Neymar da Silva FC Barcelona

Nesėkmingas finišas 2018-19 metų sezone rimtai sudrumstė "Barcelona" vadovybės ramybę – ji šią vasarą savo ekipos gerbėjus yra pasirengusi nudžiuginti dviejų mega žvaigždžių įsigijimais.

Tik laiko klausimas, kada bus patvirtintas Antoine'o Griezmanno sandoris, atsieisiantis 120 mln. eurų. Nepaisant to, kad puolime ir taip jau yra Luisas Suarezas su Ousmane'u Dembele, katalonų apetitas naujiems pirkiniams nė kiek nemažėja.

Žiniasklaidoje vis intensyvėja kalbos apie tai, kad prieš dvejus metus "Barcą" palikęs Neymaras sugrįš rungtyniauti į Ispaniją. Paryžiaus "Saint-Germain" klubui artimas šaltinis "Paris United" skelbia, kad brazilas jau nurodė PSG vadovui, jog nebenori tęsti savo karjeros Paryžiuje.

Dabar Neymaro atstovai pradeda dėti visas pastangas į tai, kad 27-erių metų futbolininkas vėl atsidurtų savo svajonių klube – "Barcoje".

Brazilijos futbolininkus puikiai pažįstantis žurnalistas Marcelo Bechleras, pirmasis paskelbęs naujienas apie Neymaro persikėlimą į PSG, dabar informuoja, jog derybos dėl Neymaro sugrįžimo į "Barceloną" prasidės jau šią savaitę.

Pasak minėto žurnalisto, šį antradienį Neymaro tėvas ir advokatas susitiks su "Barcelona" skautu Brazilijoje Andre Curry. Žurnalistas pabrėžia, kad yra didelė galimybė, jog pokalbis baigsis sėkmingai.

Neymaras nebeketina sugrįžti į PSG klubą – jis, kaip ir jo atstovai, yra įsitikinę, kad derybos gali užsibaigti net per artimiausią savaitę.

Straipsnio įvertinimas: 7 11
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (6)

2 23 07-01 22:47
#bartomeuout
Benderis
10 28 07-01 23:58
telemundo presenta - telenovela "un dos tres barcelonai pypiec".. tie tai amzini dramu megejai, tai jau tapo klubo tradicija ir vizitine kortele.. D
Gin
3 14 07-01 23:31
ne veltui real fanai dziaugiasi del sito transfero.Neymaras jau seniai ne tas
2 10 07-02 00:10
Bet tai barcos krepsinio komanda ir pasistiprino sia vasara, panasu katalonai bandys all in kita sezona;D
3 5 07-02 00:09
Aišku ką dar norėčiau pridurti tai , kol nėra parašu tai viskas tik gandai. Šitas periodas žudo emociškai ,bei tuo pačiu juokina