Argentiniečiai pasismagino mače su Ekvadoru, brazilai neįveikė Nigerijos rinktinės

Pietų Amerikos ir Afrikos rinktinės tęsia draugiškų rungtynių ciklą.

Triuškinančią pergalę po lygiųjų su Vokietija pasiekė Argentinos rinktinė. Lionelio Scaloni auklėtiniai 6:1 iš po savo kojų nušlavė Ekvadoro futbolininkus.

Po pirmojo kėlinio argentiniečiai turėjo trijų įvarčių persvarą – sykį varžovai į savus vartus įsimušė patys, o dar po vieną įvartį pridėjo Lucas Alario ir Leandro Paredesas.

Antrojo kėlinio pradžioje ekvadoriečiams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau vėliau argentiniečiai atsakė dar trimis tiksliais smūgiais – po įvartį į savo sąskaitą įsirašė Germanas Pezzella, Nicolas Dominguezas ir Lucas Ocamposas.

Kitose rungtynėse vėl be pergalės liko Brazilijos futbolininkai, kurie Singapūre nesugebėjo palaužti Nigerijos.

35-ąją minutę nigeriečiai įgijo pranašumą, tačiau rezultatą pačioje antrojo kėlinio pradžioje išlygino Casemiro.