Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Arsenal" beveik susitarė dėl dar dviejų naujokų


Apie Stephano Lichtsteinerio perėjimą pranešęs "BBC Sport" žurnalistas Davidas Ornsteinas šįkart pasidalino naujomis žiniomis iš Londono "Arsenal" stovyklos.

Pasak jo šaltinių, "kanonieriai" jau susitarė dėl Leverkuzeno "Bayer" vartininko Berndo Leno transfero sumos, kuri sieks 22 mln. eurų. Vokiečiui beliko pereiti medicininę apžiūrą.

Tiesa, dar nežinoma, ar Anglijos sostinės klubą teks palikti veteranui Petrui Čechui, ar pagrindiniam Kolumbijos rinktinės vartų sargui Davidui Ospinai.

Tuo tarpu "Arsenal" saugų liniją turėtų sustiprinti Genujos "Sampdoria" narys Lucasas Torreira, nes derybos su Italijos klubu jau yra pažengusios. Vis dėlto, jas šiek tiek stabdo pasaulio čempionatas, kuriame 22-ejų metų žaidėjas atstovauja Urugvajui.

Pastarosios žinios pasirodė stringant kalboms dėl naujo Jacko Wilshere'o kontrakto.

Daugiau detalių tiek dėl Leno, tiek Torreiros perėjimų turėtų paaiškėti artimiausiomis dienomis, bet dar nėra aišku, kada jie bus paskelbti oficialiai.

Ornsteinas anksčiau skelbė, jog Dortmundo "Borussia" gynėjo Sokračio Papastathopoulo atvykimas, kuris jau yra suderintas, bus praneštas tik liepą.

 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes