"Arsenal", "Tottenham" ir "Man City" džiaugėsi pergalėmis šalies pirmenybėse

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 7-ojo turo rungtynės.

Bent laikinam į pirmąją vietą pakilo namuose pergalę pasiekusi "Manchester City" ekipa. Pepo Guardiolos auklėtiniai be didesnių sunkumų rezultatu 2:0 susitvarkė su "Brighton".

Nugalėtojams įvarčius įmušė Raheemas Sterlingas ir Sergio Aguero.

Jau net penktąją pergalę iš eilės "Premier" lygoje iškovojo Unai Emery vadovaujamas Londono "Arsenal". Su 15 taškų "kanonieriai" pakilo į penktąją poziciją.

"Kanonieriams" dėl pergalės teko pakovoti - "Watford" vienuolikė buvo įveikta tik rungtynių pabaigoje. Mesuto Ozilo ir varžovo įvartis į savus atnešė tris taškus.

Taip pat pergalę į savo sąskaitą įsirašė Londono "Tottenham" klubas. Du Harry Kane'o įvarčiai garantavo sėkmingą pasirodymą prieš "Huddersfield".

Taip pat pergalėmis ir "sausais" vartais džiaugėsi Liverpulio "Everton", "Wolves" bei "Leicester".

"Arsenal" 2 - 0 "Watford"
81' [1 - 0] C. Cathcart (į savus vartus)
83' [2 - 0] M. Ozil

"Everton" 3 - 0 "Fulham"
56' [1 - 0] G. Sigurdsson
66' [2 - 0] C. Tosun
89' [3 - 0] G. Sigurdsson
52' G. Sigurdsson ("Everton") nerealizavo 11 m. baudinio

"Huddersfield" 0 - 2 "Tottenham"
25' [0 - 1] H. Kane
34' [0 - 2] H. Kane (11 m. baudinys)

"Man City" 2 - 0 "Brighton"
29' [1 - 0] R. Sterling
65' [2 - 0] S. Aguero

"Newcastle" 0 - 2 "Leicester"
30' [0 - 1] J. Vardy (11 m. baudinys)
73' [0 - 2] H. Maguire

"Wolves" 2 - 0 "Southampton"
79' [1 - 0] I. Cavaleiro
87' [2 - 0[ Jonny