"Aston Villa" pirmajame kėlinyje susitvarkė su "Newcastle"

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 13-ojo turo rungtynės.

Birmingame vietos "Aston Villa" susigrūmė su "Newcastle United" futbolininkais. Sėkmingą keturių minučių atkarpą pirmajame kėlinyje surengę šeimininkai triumfavo rezultatu 2:0.

32-ąją minutę "Aston Villa" į priekį išvedė Conoras Hourihane'as, pasižymėjęs po puikaus baudos smūgio. Vos po keturių minučių svečiams buvo suduotas dar vienas smūgis – po standartinės situacijos pranašumą iki dviejų įvarčių padidino Anwaras El-Ghazi.

"Newcastle" atsakymų į tokį žaibišką varžovų išpuolį neturėjo – "Aston Villa" į savo sąskaitą įsirašė itin svarbius tris taškus.

Šeimininkai po pergalės pakilo į 15-ąją poziciją, priartėdami būtent prie "Newcastle".

"Aston Villa" 2 - 0 "Newcastle"
32' [1 - 0] C. Hourihane
36' [2 - 0] A. El-Ghazi