Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

"Aston Villa" pirmajame kėlinyje susitvarkė su "Newcastle"

Pirmadienį vėlai vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 13-ojo turo rungtynės.

Birmingame vietos "Aston Villa" susigrūmė su "Newcastle United" futbolininkais. Sėkmingą keturių minučių atkarpą pirmajame kėlinyje surengę šeimininkai triumfavo rezultatu 2:0.

32-ąją minutę "Aston Villa" į priekį išvedė Conoras Hourihane'as, pasižymėjęs po puikaus baudos smūgio. Vos po keturių minučių svečiams buvo suduotas dar vienas smūgis – po standartinės situacijos pranašumą iki dviejų įvarčių padidino Anwaras El-Ghazi.

"Newcastle" atsakymų į tokį žaibišką varžovų išpuolį neturėjo – "Aston Villa" į savo sąskaitą įsirašė itin svarbius tris taškus.

Šeimininkai po pergalės pakilo į 15-ąją poziciją, priartėdami būtent prie "Newcastle".

"Aston Villa" 2 - 0 "Newcastle"
32' [1 - 0] C. Hourihane
36' [2 - 0] A. El-Ghazi

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (1)

BeyBlade
0 2 11-26 08:45
Tikrai matėsi aston villa dominavimas, jei ne įspūdingas newcastle vartininko žadimas, rezultatas galėjo būti ir triuškinamas, nes newcastle gynėjai tai po savaitgalio dar neatsigavę. Pasižiūrėjus Graelish žaidimą kartais pagalvoji, kaip jis dar nežaidžia geresnėje komandoje.