• Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

"Atalanta" eliminavo "Juventus" iš Italijos taurės

"Coppa Italia" ketvirtfinalyje užfiksuota staigmena - "Atalanta" rezultatu 3:0 nugalėjo "Juventus" ekipą, kuri šiame turnyre triumfavo pastaruosius keturis sezonus.

"Atalanta" nuo rungtynių pradžios atrodė aktyviau, tačiau pirmojo įvarčio teko laukti iki 37-osios minutės, kuomet pasinaudojęs "Juventus" gynėjų klaida įvartį pelnė T. Castagne'as.

Vos po poros minučių antrąjį komandos įvartį įmušė D. Zapata.

"Senoji senjora" po pertraukos perėmė iniciatyvą, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo, o 86-ąją minutę visus klausimus išsprendė tas pats D. Zapata.

"Atalanta" Italijos taurės pusfinalyje susitiks su "Fiorentina".

"Atalanta" 3:0 "Juventus"
37' [1:0] T. Castagne
39' [2:0] D. Zapata
86' [3:0] D. Zapata