Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Atletico" sustabdė A. Griezmanną nuo dar vieno dokumentinio filmo kūrimo


Antoine'ui Griezmannui dėmesys patinka ne tik futbolo aikštėje, bet ir už jos ribų. Tai rodo ir paskutiniai Prancūzijos rinktinės futbolininko poelgiai.

"Atletico" šią savaitę kiek netikėtai pranešė, kad A. Griezmannas po sezono paliks klubą. Viskas įvyko labai greitai – tą pačią dieną pasirodę gandai apie būsimą susitikimą "Atletico" vadovybėje ir nulėmė greitą tiek žaidėjo, tiek ir pačio klubo sprendimą.

Madrido klubas socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame A. Griezmannas padėkojo ekipos gerbėjams ir paaiškino savo sprendimą.

Visgi šis vaizdo įrašas buvo inicijuotas "Atletico" klubo, kad pavyktų išvengti dar didesnės dramos. Pasak "Cadena SER", prancūzas planavo vėl sukurti dokumentinį filmą, kuriame paskelbtų apie sprendimą palikti "Atletico".

Tai sužinoję klubo vadovai nedelsiant susitiko su pačiu futbolininku ir nurodė jam savo sprendimą pranešti minėtame vaizdo įraše.

A. Griezmannas dar praėjusią vasarą Gerardo Pique firmos pagalba sukūrė dokumentinį filmą, kuriame turėjo paskelbti apie prisijungimą prie "Barcos" arba apsisprendimą likti "Atletico" klube. Tuomet prancūzas pasirinko antrąjį variantą.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (3)

Vaidoshius
26 50 05-16 12:08
Aukščiausio lygio išsipisinėjimas Arrogantnaldo šiukšlės stiliaus vėjas, tas ten sau muziejus stato, šitas filmus kuria, vapše iš futblolo popsūchą daro.