Auga talentinga karta? U-17 rinktinė sutriuškino Lichtenšteiną

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė iškovojo antrąją pergalę iš eilės Taline vykstančiame UEFA Talentų turnyre (UEFA Development Cup). Audriaus Statkevičiaus auklėtiniai 3:0 sutriuškino Lichtenšteino bendraamžius.

Trečiadienio dvikovoje lietuviai dominavo aikštėje ir įspūdingą persvarą žaidime susikrovė pirmojo kėlinio antroje pusėje.

24 minutę Motiejus Burba smūgiavo į vartus ir nuo varžovo kojos atšokęs kamuolys rikošetu pasiekė tikslą. 30 minutę oponentų vartininką iš arti nuginklavo Ervinas Vilkaitis, pasinaudojęs Vaido Magdušausko perdavimu iš krašto.

32 minutę lietuviai užtvirtino pergalę trečiuoju įvarčiu. M. Burba buvo pargriautas baudos aikštelėje ir arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jį realizavo Titas Buzas.

Lietuvos rinktinė šventė pergalę rezultatu 3:0. Tai buvo antroji komandos pergalė turnyre. Prieš tai lietuviai įveikė Farerų Salų rinktinę 2:0. Trečiąjį mačą Lietuva žais penktadienį, 13 valandą, kai susitiks su turnyro šeimininkais Estija.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-17 – Lichtenšteinas U-17 3:0 (3:0)
„Sportland“ stadionas, Talinas
Teisėjas – Kristo Kulljastinen (Estija)

Įvarčiai: 24 min. M. Burba (1:0), 30 min. E. Vilkaitis (2:0), 32 min. T. Buzas (3:0).

Lietuvos sudėtis: Rokas Bagdonavičius, Gabrielis Nikonovas (41 min. Gabrielis Nikonovas), Vaidas Magdušauskas, Titas Buzas (41 min. Gabijus Micevičius), Arnas Spyčius (61 min. Armandas Kučys), Ervinas Vilkaitis, Gabrielius Micevičius (61 min. Deividas Dovydaitis), Matijus Remeikis (68 min. Evaldas Urmonas), Artemijus Tutyškinas (61 min. Eimantas Dzinga), Motiejus Burba (41 min. Grantas Jaseliūnas), Vakaris Skibiniauskas.