Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Auklėtinių pasirodymu pasidžiaugęs J. Kloppas: "Pelnėme fantastiškus įvarčius"


Jurgenas Kloppas po itin svarbios pergalės prieš "Manchester City" nukėlė kepurę prieš savo auklėtinius.

Sekmadeinį vakare "Liverpool" namuose 3:1 įveikė dukart iš eilės Anglijos čempioną. Po rungtynių kilo daug diskusijų apie teisėjų darbą, tačiau J. Kloppui rūpėjo tik jų auklėtinių pasirodymas.

"Man City" buvo puikus", – interviu BBC žurnalistui duodamas teigė strategas. – Jie žaidė puikiai, todėl mes turėjome gintis su tuo, ką turėjome. Visgi mums pavyko įmušti neįtikėtinus įvarčius".

"Nebuvo lengva žaisti savo futbolą, nes intensyvumas šiose rungtynėse buvo labai akivaizdus. Tai buvo dėmesio vertos rungtynės.

Taip, kaip mūsų vaikinai buvo susitelkę ir susikoncentravę, buvo tikrai gražu žiūrėti. Tai buvo tik vienintelė išeitis, norint nugalėti "Man City". Galbūt kai kurios kitos komandos gali žaist kitaip, tačiau mums tai buvo vienintelis kelias", – pridūrė J. Kloppas.

Pralaimėjimo šiame "Premier" lygos sezone dar nepatyrusi "Liverpool" komanda prieš artimiausius persekiotojus pirmauja 8 taškų persvara.

Straipsnio įvertinimas: 8 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (4)

 Gerard
1 17 11-11 12:31
Kas liečia teisėjavimą, tai tik dvi rankos kelia diskusijų. Visa kita kaip ir ok. O jei įvertinus, kad prieš pirmą TAA ranką Bernardo lietė ranka kamuolį, tai belieka vienas epizodas. 50/50 skirti ar ne baudinį, kai iš 3 metrų pataiko į ranką kuri yra visai šalia kūno.
3 8 11-11 13:31
Na visu pirma imsim pasaulio taure po to premier lyga ant galo vel.cempionu, kita sezona viska kartosim, Liverpool pasaulio valdovai