Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Barcai" sveiką kailį iš Prahos išnešti padėjęs Ter Stegenas: "Yra apie ką pakalbėti komandoje"


Antrą kartą per trejas UEFA Čempionų lygos rungtynes Marcas-Andre ter Stegenas tapo pagrinde "Barcelona" komandos sėkmės priežastimi.

Trečiadienį katalonai gana netikėtai sulaukė pasipriešinimo iš Prahos "Sparta" vienuolikės. "Barca" triumfavo rezultatu 2:1, tačiau dėl to gali padėkoti tik vartininkui, kuris atrėmė ne vieną itin pavojingų varžovų smūgį.

"Nežaidėme tame lygyje, kuriame turėtume būti", – po rungtynių pareiškė vokietis. – Laimei, mums pavyko pasiekti tris taškus, kas dabar ir yra svarbiausia. Visgi komandoje yra dalykų apie kuriuos turime pakalbėti".

Paprašytas detalizuoti situaciją, Ter Stegenas teigė: "Turime atidžiau pažiūrėti į save. Negaliu daugiau pasakyti, nes tai yra labiau vidiniai dalykai. Norėčiau apie tai pakalbėti su žaidėjais, kurie šiandien buvo aikštėje."

Komentuodamas savo paties žaidimą, vokietis neslėpė, kad yra geroje formoje: "Asmeniškai visada noriu būti pasiruošęs padėti komandai. Jeigu galiu tai padaryti, tuomet nuo to yra visiems geriau."

Straipsnio įvertinimas: 6 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (4)

Kyli&NeyBest
0 19 10-24 19:47
Apie treneri kuris nesugeba daznai komandos paruosti reikia pasikalbeti. Kamuolio stumdymas be jokio tolko. Deka neitiketinu talentu kurie is niekur pasiekia rezultata, valverde 1.5 metu sedi trenerio kedeje nors neturetu
0 8 10-25 00:13
Valverde visai nesuvaldo komanfos, o su juo atejimu gynyba tapo visiskai tragiska. Atrodo nezino zaidejai savo vietu ir ka daryt. Duodam messi kamuoli gal ka sugalvos ar padarys. Cia jauciu Valverde jiems taip ir pasakes
0 7 10-25 00:14
O Terstegenas tai ziauriai geroj formoj nr1 is varatariu, geriau uz Alisona duodasi. Respect
0 0 10-29 20:57
Aiskus tavo supratimas apie futbola, jeigu messi stumtum i gynyba ir kazkam kitam duotum kurt... Bandyk zoles rieduliu ar vandensviedziu dometis, gal geriau seksis peprast zaidima.