Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Barcelona" pasirašė naują sutartį su G. Pique


2018-01-18 15:18:58 Gerard Pique La Liga FC Barcelona

"Barcelona" oficialioje svetainėje paskelbė, kad pasiekė susitarimą su ekipos gynėju Gerardu Pique dėl naujo kontrakto pasirašymo.

Skelbiama, kad su 30-mečiu Ispanijos rinktinės gynėju bus pasirašyta nauja sutartis iki 2022 metų vasaros. Jo kontrakte bus nurodyta 500 milijonų išpirkos suma.

G. Pique yra "Barcelona" auklėtinis, tačiau būdamas jauno amžiaus išvyko į "Manchester United". Vis dėlto katalonas ilgai Anglijoje neužsibuvo ir 2008 metais grįžo į tėvynę bei pradėjo vilkėti pagrindinės "Barcelona" komandos marškinėlius.

Nuo to laiko "tikruoju "Barcelona" prezidento" dėl stiprių pažiūrų laikomas G. Pique sužaidė daugiau nei 400 rungtynių ir iškovojo 25 trofėjus.

 

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Myliu_Futbola
0 8 01-18 18:32
Ir ka kad didesne ispirka uz coutinho ar dembele? Zaidejas gauna didele alga ir yra atidaves sirdi klubui, ko pasekoje sutinka del dideles ispirkos... coutinho ir dembele dar net nepazaide toj barcoj, del kosmines ispirkos agentai speju nesusisneka arba keltu belenkaip atlyginimo ir minuciu salygas. Kam klubui rizikuoti? Zais gerai ir taip aisku, kad kontraktai bus naujinami ir ispirkos kils...o dabar niekas ir esamu ispirku nemoketu nes galejo kaip ir barca isigyti pigiau...
nx
0 6 01-18 20:18
Tu * gal patylek apie ta, ko nesupranti. Katalonija gauna nepriklausomybe, zinai kokioj padety atsiduria fcb? Gali tekt pyzdint is la ligos, turbut ir ucl, paciam klubui ko jau ko o nepriklausomybes katalonu tikrai nereik, messis isvis iseitu kur nori kaip free agent, kitu zaideju nebeprisiviliotu. O is kitos puses jei sakai kad jam klubas rupi tik del sasaju su katalonu nepriklausomybe, nahui jis ten jau 10+ metu kai tie nepriklausomybes planai ne per seniausiai tik pradejo tapt realybe?
r
3 8 01-18 15:52
ispirka didesne uz Coutinho ir Dembele
zabediejus
0 2 01-18 21:30
fcb:
As nesuprantu ant kiek zmones suserga pinigu liga,kad atzaide Barsoj 10 metu dar vaziuoja i Kinija uzsidirbti pinigu.Klausimas kam tie pinigai reikalingi,jeigu ju yra keliem gyvenimams i prieki?
viskas priklauso kaip gyvenai,jei taskej pinigus tai ju ir nebera kaip pvz nba juodziai prapisa viska
fcb
1 2 01-18 18:17
As nesuprantu ant kiek zmones suserga pinigu liga,kad atzaide Barsoj 10 metu dar vaziuoja i Kinija uzsidirbti pinigu.Klausimas kam tie pinigai reikalingi,jeigu ju yra keliem gyvenimams i prieki?