Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Barcelona" prezidentas – apie galimybes įsigyti Neymarą ir susitikimą dėl A. Griezmanno


"Barcelona" prezidentas specialiai surengtoje spaudos konferencijoje papasakojo apie Neymaro ir Antoine'o Griezmanno situaciją.

Josepas Bartomeu patvirtino, kad yra pradėtos derybos dėl A. Griezmanno įsigijimo, tačiau atsisakė patvirtinti, kad bandys prisivilioti Neymarą, nors ir žino, kad šis nori grįžti į klubą.

"Mes žinome, kad Neymaras nori palikti PSG, tačiau mes taip pat žinome, kad PSG jo nenori parduoti. Nėra jokio sandorio dėl Neymaro", – pareiškė J. Bartomeu.

J. Bartomeu ir toliau laikosi nuomonės, kad "Barcelona" turėtų dėti viltis į Ousmane'ą Dembele: "Jis yra jaunas, talentingas ir galintis pasiūlyti daug skirtingų dalykų. Aš jį matau kaip geresnį žaidėją nei Neymaras. Jis vis dar turi visas galimybes tobulėti ir mes norime, kad jis tai daryti čia."

Tuomet "Barcelona" vadovas galiausiai papasakojo apie A. Griezmanno situaciją. "Atletico" jau anksčiau patvirtino, kad prancūzas paliks komandą. Katalonams liko tik išpirkti jo kontraktą, kuriame yra nurodyta 120 mln. eurų suma.

"Mes esame susidomėję Antoine'u. Vakar mūsų generalinis direktorius Oscaras Grau ir "Atletico" atstovas Miguelis Angelis Gilas turėjo susitikimą", – tęsė J. Bartomeu.

Spaudos konferencijos metu J. Bartomeu taip pat buvo paklausta dėl Matthjiso de Ligto ateities. Šis pareiškė, kad jau žino, kur kitą sezoną rungtyniaus olandas, nors ir tikslios karjeros sotelės neįvardijo.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

Marčius33
4 29 07-05 20:00
Norėt Neymarui nieks nedraudžia .. Prisišiko į teismus padavinėjo Barsa, Bartomeu galėtų tiesiai šviesiai pasakyt mum tokių menkystų nereik.
Waj
Waj
3 25 07-05 20:07
Sitiek straipsniu kasdiena iseina apie Neymaro, Barcos ir PSG derybas, o panasu, kad jos net neegzistuoja
3 10 07-05 20:42
Bartomeu ir taip kazkaip neįprastai tiesiai šviesiai ne per aplinkui apie viska sudėliojo. Klubo prezidentui labai neįprastas reiškinys