• Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

"Barcelona" užsitikrino kelialapį į aštuntfinalį, "Liverpool" išplėšė lygiąsias mače su "Napoli"

Trečiadienį 22 valandą vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos likusios šešerios E-H grupių 5-ojo turo rungtynės.

Daug intrigos sulaukusioje dvikovoje "Barcelona" savo stadione priėmė Dortmundo "Borussia" futbolininkus. Praktiškai be pasipriešinimo žaidę katalonai pasiekė pergalę rezultatu 3:1 ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Po įvartį nugalėtojams mušė Lionelis Messi, Luisas Suarezas ir Antoine'as Griezmannas. L. Messi prisidėjo prie visų trijų įvarčių. BVB ekipai paguodos įvartį įmušė Jadonas Sancho.

Kitose šios grupės rungtynėse Milano "Inter" palaužė Prahos "Slavia" ir išsaugojo šansus žengti į kitą etapą. Madų sostinės komandą į pergalę vedė Romelu Lukaku ir Lautaro Martinezo duetas.

"Barcelona" jau užsitikrino pirmąją poziciją grupėje. "Inter" ir BVB turi po lygiai taškų, tačiau Milano komandos paskutiniame ture lauks dvikova su "Barca".

Taip pat nemažai dėmesio sulaukė rungtynės Liverpulyje, kur vietos "Liverpool" susigrūmė su "Napoli". Jurgeno Kloppo auklėtiniai liko be pergalės – lygiosios 1:1.

21-ąją minutę Driesas Mertensas išvedė svečius į priekį, tačiau 65-ąją minutę tašką "raudonųjų" ekipai padovanojo Dejanas Lovrenas.

Kitos grupės rungtynės baigėsi lengva "Salzburg" pergale prieš "Genk". "Liverpool" su 10 taškų yra pirmoje pozicijoje, tačiau dar neturi aštuntfinalio bilieto, nes "Salzburg" juos teoriškai gali pavyti ir pranokti tarpusavio rungtynėse.

Likusios trečiadienio dvikovos baigėsi Amsterdamo "Ajax" pergale ir dramatiškomis "Leipzig" – "Benfica" klubų lygiosiomis.

TURNYRINĖ GRUPIŲ LENTELĖ

E grupė

"Liverpool" 1 -  1 "Napoli"
21' [0 - 1] D. Mertens
65' [1 - 1] D. Lovren

"Genk" 1 - 4 "Salzburg"
43' [0 - 1] P. Daka
45' [0 - 2] T. Minamino
69' [0 - 3] H. Hee-Chan
85' [1 - 3] M. Samata
87' [1 - 4] E. B. Haaland

F grupė

"Barcelona" 3 - 1 "Borussia"
29' [1 - 0] L. Suarez
33' [2 - 0] L. Messi
67' [3 - 0] A. Griezmann
77' [3 - 1] J. Sancho

"Slavia" 1 - 3 "Inter"
19' [0 - 1] L. Martinez
37' [1 - 1] T. Soucek (11 m. baudinys)
81' [1 - 2] R. Lukaku
88' [1 - 3] L. Martinez

G grupė

"Leipzig" 2 - 2 "Benfica"
20' [0 - 1] Pizzi
59' [0 - 2] C. Vinicius
90' [1 - 2] E. Forsberg (11 m. baudinys)
90+6' [2 - 2] E. Forsberg

H grupė

Lille" 0 - 2 "Ajax"
2' [0 - 1] H. Ziyech
59' [0 - 2] Q. Promes

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (14) Seniausi (14) Geriausi (14) Anoniminiai (52)

Analitikas
26 63 11-27 23:56
Messi, Messi.. Mėgaukites kiekviena jo žaidimo sekunde kol galite, kadangi jam pabaigus karjerą tokio lygio žaidėjo jau niekada nebeišvysime gyvai.
7 41 11-27 23:31
Messi ir vėl fantastiškas.. Žiauru biški dėl dembeles .. Nusipirko,kad atstovėtų Neymara , bet dbr traumu maišas..
6 35 11-27 23:26
Forza, kaip Messi?
1 20 11-28 08:20
Ble ble.. ant tiek degradaves eurofootball kad slykstu. Ateini normaliai paskaityt straipsni.. isijungi komentarus nes norisi paskaityt ka kiti zmones galvoja apie varzybas kurias mate o gal kas aptars kuriu nemaciau... bet *** .. snargliai ble po kiekvienu straipsniu apie messi ir ronaldo. Nesvarbu koks ir apie ka straipsnis bet tos gyvenimo atrabotkes visur lenda ir ta pati per tapati nusisneka. Geda eurofootball kai taip apleidzia puslapi. Puse cia komentuojanciu seniausiai banus duot reikejo. Bet niekas cia nieko nepriziuri
BeyBlade
3 18 11-27 23:59
Ar gali man kas paaškint, gal alus man prota susuko nu nesuprantu. Arba kesminas baisiai grybauja, arba man reik gryst i pirma matematikos klase. Kaip Napoli gali but uzsitikrines kelialapi i kitą etapą, jei dabar jie antri ir pirmauja 2 taškais prieš antrą vietą.