• Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

"Bayer" išvykoje palaužė "Bayern" ekipą

2019-11-30 21:35:12 Bundesliga

Šeštadienį 14-ojo "Bundesliga" turo rungtynėse Miuncheno "Bayern" namuose netikėtai rezultatu 1:2 turėjo pripažinti "Bayer" ekipos pranašumą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę, kuomet smūgiu iš maždaug 16 metrų pasižymėjo Leonas Bailey.

34-ąją minutę rezultatą išlygino Thomasas Mulleris, tačiau vos po kiek daugiau nei minutės "Bayer" ekipai pranašumą sugrąžino tas pats L. Bailey.

Svečių situacija kiek komplikavosi 81-ąją minutę, kai iš aikštės buvo pašalintas Jonathanas Tahas.

"Bayern" mačo pabaigoje turėjo keletą progų išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nesugebėjo.

Vokietijos čempionai po šio pralaimėjimo nukrito į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (4)

GedBuz
0 0 12-01 21:19
Martinez medinis, bėga kaip su smėlio maišu ant kupros... Pirmame Epizode irgi nesėkmingai sužaidė. Baily nukalė pergalę Bayer, geitai bėga vaikinas ir išpildymas šiandien top. Flickas kaip ir Kovač negali prie pastovios startinės sudėties pabūti. Nesuprantu jų bajerių. Tai jei einasi su tam tikromis pozicijomis, laimima tvirtai, kam tada keisti viską 50-80% kitoms varžyboms?..