"Bayern" naujuosius metus Vokietijoje pradėjo pergale prieš "Bayer" (VIDEO)

Vokietijoje po gana ilgos šventinės pertraukos grįžo "Bundesliga" pirmenybės, kuriose sužaistos pirmosios 18-ojo turo rungtynės.

Lėverkuzeno susigrūmė "Bayer" prieš Miuncheno "Bayern". Juppo Heynckeso auklėtiniai pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 3-1.

Pirmasis įvartis krito 32-ąją minutę, kai po standartinės situacijos pasižymėjo Javi Martinezas. Pranašumą svečiams iš Miuncheno pavyko padidinti 59-ąją minutę - kamuolį kraštu gavęs Franckas Ribery savo reidą užbaigė puikiu įvarčiu.

70-ąją minutę Kevinui Vollandui pavyko netikėtai nustebinti varžovų vartininką ir sušvelninti atsilikimą, tačiau bavarai nesutriko, o pergalę pačioje mačo pabaigoje užtvirtino nuostabų baudos smūgį atlikęs Jamesas Rodriguezas.

"Bayern" iškovojo penktąją pergalę iš eilės ir Vokietijoje neturi lygių - nuo artimiausių persekiotojų turi net 14 taškų pranašumą. "Bayer" su 28 taškais lieka ketvirtoje pozicijoje.

"Bayer" 1 - 3 "Bayern"
32' [0 - 1] J. Martinez
59' [0 - 2] F. Ribery
70' [1 - 2] K. Volland
90+1' [1 - 3] J. Rodriguez