Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Bayern" neskuba priimti sprendimo dėl tolimesnės J. Rodriguezo ateities


Miuncheno "Bayern" pirmininkas Karlas-Heinzas Rummenigge atsisakė patvirtinti, kad bavarai nepasinaudos galimybe išpirkti Jameso Rodriguezo kontraktą, tačiau ir nenurodė, kad tai yra "Bayern" prioritetas.

Pastaruoju metu žiniasklaidoje nemažai kalbama apie tolimesnę kolumbiečio ateitį Miunchene. Jis šiuo metu gydosi traumą ir į aikštę grįš tik kitų metų pradžioje, tačiau visą šį sezoną J. Rodriguezui nepavyko išsikovoti vietos startinėje sudėtyje.

"Bayern" saugą yra pasiskolinusi dviem sezonams iš Madrido "Real". 2019 metų vasarą vokiečiai turi galimybę už 42 mln. eurų išpirkti jo kontraktą, tačiau pradėjo sklisti gandai, kad pats futbolininkas nenori likti Miunchene ir būti laimingas grįždamas į Madridą.

"Susitarime yra parašyta, kad mes galime nusipirkti J. Rodriguezą iki 2019 metų birželio 15 dienos. Dabar yra lapkritis, todėl nematau priežasties, kodėl turėtume kalbėti apie tai", - pareiškė Rummenige.

"Aš laikausi nuomonės, kad Jamesas žaidė puikų futbolą praėjusį sezoną. Kiek prisimenu, jis buvo geriausias mūsų komandos žaidėjas. Rungtynėse su "Real" jis įmušė įvartį ir jam plojo net patys Madrido ekipos sirgaliai", - pridūrė vokietis.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes