Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Belgijos futbole bręsta didžiulis korupcijos skandalas


Belgijos futbolo veikėjai įtariami milžinišku futbolo skandalu – policija trečiadienį Belgijoje ir už jos ribų atliko net 57 kratas ieškodama nelegalių finansinių operacijų sutartų mačų įkalčių, pranešama agentūros AP pranešime.

Vienas labiausiai žinomų futbolo žaidėjų patarėjų Mogi Bayatas trečiadienį buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Į pareigūnų akiratį pateko Belgijos aukščiausios lygos čempionės "Brugge" strategas Ivanas Leko, buvęs "Anderlecht" vadybininkas Hermanas Van Holsbeeckas ir daugelis pirmos lygos teisėjų. Jie įtariami „pinigų plovimu“ ir rungtynių rezultatų manipuliacijomis.

Belgijos policija atliko 44 reidus, dar 13 surengta Prancūzijoje, Liuksemburge, Kipre, Juodkalnijoje, Serbijoje ir Makedonijoje.

Į šiuos nešvarius reikalus, anot šią bylą narpliojančios institucijos atstovo Wenke Roggeno, įsipainioję įvairių futbolo ir kitų sričių atstovai: žaidėjų agentai, buvę teisininkai, juvelyrai, žurnalistai ir kiti.

Belgijos teisingumo ministras Koenas Geensas išreiškė susirūpinimą: "Tokie dalykai teršia sportą. Dirbame, kad sportas būtų švarus ir teisingas".

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (7)

Castim
0 14 10-10 18:11
Max:
Kame bedos, uzdraustu lazybu kompanijoms pasiula nacionaliniu pormenybiu ir baigtusi tos korupcijos.
Nesibaigtų, o tik dar labiau išsiplėtotų juodoji rinka, todėl JAV šiais metais ir legalizavo lažybas, nes jie dėl juodosios rinkos prarasdavo milijardus. Tuo labiau jeigu nebūtų lažybų bendrovių ir viso mechanizmo, tai tokie skandalai taip ir neiškiltų.
XES
XES
0 1 10-10 23:05
gg: italijoj ne sezono pabaigoj, o jau nuo vidurio prasideda tokie dalykai. jau atrode buvo pazabota, kai Juve nukiso i 2 lyga, bet vel tas pats vyksta. O lazybos gali buti paraleliai sus sutartom rungtynem, bet ten labai mazi kofai, o daznai net isimami is pasiulos tais esminiais paskutiniais turais. Ir siaip yra didesniu problermu nei sios su futbolu - tai pinigu plovimai per zaideju transferius, kur agentu mafija siaucia, bet cia viskas ok visiem, visi savo dalia gauna.
XES
XES
1 2 10-10 20:07
cia neina kalba apie lazybas. o apie sutartas rungtynes sezono pabaigoje, ypac paskutiniai turai del patekimo i Top 6 ir relegation zonos reikalai. Taip pat teiseju pagalba tiem klubam kuriem reikia tasku - juokinga buna ziuret kokias pinas skiria ir atitinkamai kokiu neskiria. Dziugu, kad kaip pazengusi salis belgija bando kovoti su tokiais dalykais. To pacio palinkeciau ir Italijos, Ispanijos lygoms, iskaitant farsus 2-osiose lygose del patekimo i Playoffus.