Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Belgijos futbole bręsta didžiulis korupcijos skandalas


2018-10-10 16:59:25 Jupiler League Sutartos rungtynės

Belgijos futbolo veikėjai įtariami milžinišku futbolo skandalu – policija trečiadienį Belgijoje ir už jos ribų atliko net 57 kratas ieškodama nelegalių finansinių operacijų sutartų mačų įkalčių, pranešama agentūros AP pranešime.

Vienas labiausiai žinomų futbolo žaidėjų patarėjų Mogi Bayatas trečiadienį buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Į pareigūnų akiratį pateko Belgijos aukščiausios lygos čempionės "Brugge" strategas Ivanas Leko, buvęs "Anderlecht" vadybininkas Hermanas Van Holsbeeckas ir daugelis pirmos lygos teisėjų. Jie įtariami „pinigų plovimu“ ir rungtynių rezultatų manipuliacijomis.

Belgijos policija atliko 44 reidus, dar 13 surengta Prancūzijoje, Liuksemburge, Kipre, Juodkalnijoje, Serbijoje ir Makedonijoje.

Į šiuos nešvarius reikalus, anot šią bylą narpliojančios institucijos atstovo Wenke Roggeno, įsipainioję įvairių futbolo ir kitų sričių atstovai: žaidėjų agentai, buvę teisininkai, juvelyrai, žurnalistai ir kiti.

Belgijos teisingumo ministras Koenas Geensas išreiškė susirūpinimą: "Tokie dalykai teršia sportą. Dirbame, kad sportas būtų švarus ir teisingas".

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Koja
0 55 10-10 18:15
O, kad taip viena diena kas LFF prapurtytu...
Castim
0 14 10-10 18:11
Max:
Kame bedos, uzdraustu lazybu kompanijoms pasiula nacionaliniu pormenybiu ir baigtusi tos korupcijos.
Nesibaigtų, o tik dar labiau išsiplėtotų juodoji rinka, todėl JAV šiais metais ir legalizavo lažybas, nes jie dėl juodosios rinkos prarasdavo milijardus. Tuo labiau jeigu nebūtų lažybų bendrovių ir viso mechanizmo, tai tokie skandalai taip ir neiškiltų.
SS
0 9 10-10 19:22
Belgijos lyga seniai garsejo keistais rezultatais ir teiseju sprendimais. Ten jei neklystu ir VAR jau keli metai..bet del pinigu ko nepadarysi...
Nu jo
2 10 10-10 18:46
Todėl geriausiai žiūrėt vaikų futbolą, ten bent jau švaru
.
2 8 10-10 17:15
Boom, nenustebino.