Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

"Borussia" direktorius Watzke: "Sancho kitą sezoną žais mūsų komandoje"


Puikų sezoną žaidžiantis Dortmundo "Borussia" ekipos talentas Jadonas Sancho tapo ne tik vienu svarbiausių žaidėju savo klube, tačiau sulaukė ir šanso debiutuoti nacionalinėje Anglijos rinktinėje.

Toks 19-mečio progresas neliko nepastebėtas. Dėl J. Sancho vasarą yra pasiruošę kovoti didieji Europos futbolo klubai, o "Manchester United" už anglą yra pasiruošę pakloti net 100 milijonų svarų sterlingų.

Vis tik "Borussia" direktorius Hansas-Joachimas Watzke, bendraudamas su "Goal", teigė, kad jaunasis futbolo vunderkindas vasarą nebus parduotas ir kitą sezoną toliau žais Vokietijos ekipoje.

"Man nerūpi jokie gandai. Visi žino, kad Sancho kitą sezoną žais mūsų komandoje.

Tai yra faktas, todėl jis neturi nustatytos kainos. Visi Europos klubai tai žino ir dėl to į mus niekas nesikreipė", - teigė "Borussia" klubo direktorius.

Watzke taip pat atskleidė, kad BVB ekipai žaidėją pardavęs "Manchester City" klubas neturi galimybės išpirkti žaidėjo kontraktą.

"Niekada neatskleidžiame savo žaidėjų kontraktų detalių, tačiau galiu pasakyti, kad "Man City" neturi jokių teisių susigrąžinti Sancho", - pripažino Watzke.

J. Sancho šį sezoną BVB gretose sužaidė 36 rungtynes, per kurias pelnė 9 įvarčius bei atliko 18 rezultatyvių perdavimų.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes