Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Buvęs "Monaco" vadovas: "Anksčiau ar vėliau Mbappe išvyks į savo svajonių komandą"


2019-11-03 15:12:57 Kylian Mbappé Lottin AS Monaco FC

Buvęs "Monaco" viceprezidentas Vadimas Vasiljevas atskleidė, kad Kylianas Mbappe dar 2017 metais galėjo išvykti į Madrido "Real" klubą.

V. Vasiljevas teigia, kad K. Mbappe nusprendė priimti Paryžiaus "Saint-Germain" pasiūlymą ne dėl finansinių priežasčių, o dėl noro toliau rungtyniauti gimtoje šalyje.

"Mbappe pasakė, kad nori tapti didžiu futbolininku Paryžiuje, o Madrido "Real" klubas dar palauks. Jis nesuklydo priimdamas PSG pasiūlymą, nes anksčiau ar vėliau "Real" vėl pasibels į jo duris. Jis pats pasakė, kad "Real" jo vis dar lauks", – "Telefoot" laidoje pasakojo K. Mbappe pardavęs "Monaco" viceprezidentas.

"Praėjusią savaitę kalbėjome su Kylianu ir pasakiau jam tą patį. Taip pat pridūriau, kad dabar jis jau yra superžvaigždė ir "Santiago Bernabeu" stadionas eis iš proto per jo pristatymą.

Jis žino, kad jam daugiau nebereikės nieko įrodinėti, kai atvyks į Madridą. Jo tikslas visada ir buvo įrodyti savo vertę jo pačio mieste, savo komforto zonoje, o tik tuomet išvykti į svajonių klubą: Madrido "Real", – pridūrė V. Vasiljevas.

K. Mbappe su PSG klubu dar turi dvejus metus galiojantį kontraktą.

Straipsnio įvertinimas: 9 4

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (8)

CaptainAmerica
10 14 11-03 16:10
Real madrid.
TomasHalaMadrid
5 6 11-03 17:52
Analitikas:
Barcos pirkinys ateityje :)
12 8 11-03 17:59
Eis jis į Realą, nu ar bent minimum Barca, nes tokie klubai kaip Liverpool, City, Psg gali turėt gerus 3-4-5 metus ruožą, bet tokie klubai kai Realas, Barca, Bayern (kurie tiek tiesiog neleistų pinigų ant vieno žaidėjo) 15 metų į priekį bus tarp CL favoritų, kai šeihų klubuos gali bet kada užsisukt kranelis ir baigsis CL viltys
Analitikas
31 3 11-03 17:32
Barcos pirkinys ateityje