Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Buvęs "Real" prezidentas: Mourinho jau pakeliui į Madridą


Buvęs Madrido "Real" prezidentas Ramonas Calderonas tikina, kad iš Londono "Chelsea" atleistas Jose Mourinho artimiausiu metu taps "karališkojo" klubo vyriausiuoju treneriu.

Portugalo bei Anglijos sostinės ekipos keliai išsiskyrė šios dienos popietę. Pagrindinė to priežastis - tragiška sezono pradžia, dėl kurios "Chelsea" užima vos šešioliktąją "Premier" lygos vietą.

Anot Calderono, tik laiko klausimas, kada Mourinho sugrįš į Ispaniją ir klubo vairą perims iš Rafa Benitezo.

"Mou priartėjo prie Madrido", - Twitter tinkle rašė buvęs "Real" vadovas. "Liko suderinti tik kelis dalykus ir jis bus čia."

"Tai be jokios abejonės yra pačios geriausios žinios Perezui sunkiausiame laikotarpyje per visus jo prezidentavimo metus."

Vėliau Calderonas dar pridūrė: "Visiems pranešu: Mou klausimu išreiškiau tik savo asmeninę nuomonę. Už nieką kitą nekalbu."

Verta paminėti, jog tai jau ne pirmas kartas, kai Calderonas kalba apie Mourinho prie "Real" vairo. Cituojame jo žodžius prieš mėnesį talkSPORT duotame interviu: "Ne paslaptis, kad dabartinis Madrido "Real" prezidentas daug kartų palaikė Mourinho."

"Žinau, jog atrodo keista, tačiau jei Benitezo sezonas nebus geras, o Mourinho bus atleistas iš "Chelsea" trenerio pareigų, negalima atmesti galimybės, kad jį čia dar pamatysime."

Tuo tarpu pagrindiniais favoritais užbaigti sezoną "aristokratų" stratego poste įvardijami Guusas Hiddinkas bei Juande Ramosas.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (15)

Vaidoshius
19 12 12-17 19:46
Visiškas vemalas. Tai reikštų, kad The Animal, Penaldo ir Serioža turėtų palikti komandą, kitu atveju Vertėjui tapus treneriu rūbinė taptų karo zona Pepe galėtų parduoti, Varanas turėtų įsitvirtint starte, Penaldo taip pat, paskutiniai pelenai jau byra, bet Seriožos jokiu būdu neparduos, tuo labiau, kad ką pratęsė kontraktą. Bet su Madref niekada negali žinoti, vien tai, kad jie sugebėjo Storą padavalką treneriu įdarbint jau yra žeminantis faktas