• Neturiu nuomonės

BVB nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Eintracht"

2020-02-14 23:36:06 Bundesliga

Penktadienį startavo 22-asis "Bundesliga" turas.

Vienintelėse vakaro rungtynėse užtikrintą pergalę namuose iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri net 4:0 sutriuškino Frankfurto "Eintracht".

Įvarčių fiestą 33-ąją minutę pradėjo BVB veteranas Lukaszas Piszcekas. Tai buvo vienintelis įvartis pirmoje mačo dalyje.

50-ąją minutę Jadonas Sancho be didesnio vargo įsiveržė į baudos aikštelę ir padvigubino šeimininkų pranašumą, o dar po keturių minučių žodį tarė ir Erlingas Haalandas.

Tašką šiame mače 74-ąją minutę padėjo Raphaelis Guerreiro.

BVB po šios pergalės taškais susilygino su "RB Leipzig" ekipa, tiesa, pastaroji turi rungtynes atsargoje.