Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Ancelotti: jei "Manchester United" būtų susisiekę anksčiau, būčiau atvykęs dirbti pas juos


Carlo Ancelotti atskleidė, jog Seras Alexas Fergusonas buvo pateikęs jam pasiūlymą tapti „Manchester United“ treneriu 2013 metais, tačiau dėl to, kad jis jau buvo derybose su Madrido „Real“ ekipa, jis turėjo šio pasiūlymo atsisakyti.

Triskart Čempionų lygą laimėjęs Ancelotti į trenerio postą sugrįš kitą sezoną, kai pakeis Pepą Guardiolą „Bayern“ klube. Po to, kai pasibaigus praėjusiam sezonui jį atleido Madrido „Real“ ekipa, italas šį sezoną praleido be darbo.

Visgi, strategas atskleidė, kad Madrido ekipoje jis galėjo ir nedirbti, jei „Manchester United“ būtų anksčiau pasiūlysi jam užimti šios komandos trenerio postą. Ancelotti papasakojo, jog Fergusonas buvo pasikvietęs jį pietums Paryžiuje, per kuriuos jie aptarė galimybę šiam pakeisti škotą prie „United“ vairo. Treneris pabrėžė, kad jei jis nebūtų prieš tai pradėjęs derybų su „Real“ ekipa, jis būtų nedvejodamas pasirinkęs darbą Mančesteryje.

„Tai buvo gražūs pietūs. Alexas pasirinko vyną, kuris buvo labai brangus. Bet tuo metu aš jau buvau derybose su „Real“ ekipa. Dėl savo patirties, treneris turi vykti į Madridą. Jei derybos su šia komanda nebūtų prasidėjusios, būčiau sutikęs čia atvykti visu šimtu procentų“, - The Times teigė Ancelotti.

Fergusoną „United“ trenerio poste pakeitė Davidas Moyesas, kuris prie komandos vairo neišbuvo viso 2013-2014 metų sezono ir jį šiame poste pakeitė Louisas van Gaalas, o dėl kurio atleidimo dabar kyla daugybė kalbų. Tiesa, Ancelotti įsitikinęs, jog su situacija, kai esi atleistas, anksčiau ar vėliau susiduria visi Pasaulio treneriai.

„Chelsea“ ekipoje laimėjau dublį – buvau atleistas. Su „Real“ laimėjau „La Decima“ – buvau atleistas. Nėra nė vieno trenerio, kuris savo karjeros metu nebūtų nė karto atleistas. Fergusonas buvo atleistas, (Marcelo) Lippi buvo atleistas, (Fabio) Capello buvo atleistas, (Jose) Mourinho buvo atleistas, kaip ir (Rafaelis) Benitezas. Vienintelis, kuris dar nė karto nebuvo atleistas yra Guardiola, tačiau jis vis dar palyginti jaunas. Vieną dieną jis prisijungs prie mūsų klubo – atleistųjų klubo“, - kalbėjo Ancelotti.

56-erių metų italas prie „Bayern“ ekipos prisijungs šią vasarą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes