Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Ancelotti po rasizmo protrūkio Milane: "Kitą kartą išeisime iš aikštės"


Carlo Ancelotti po dramatiškai pralaimėtų rungtynių Milane negailėjo kritikos mačo arbitrams ir liko nusivylęs, kad Italijoje vis dar yra toks didelis rasizmas.

"Napoli" vakar per pridėtą laiką nusileido Milano "Inter" ekipai. Abi komandos turėjo puikių progų, tačiau Kalidou Koulibaly raudona kortelė sujaukė svečių iš Neapolio planus išsivežti taškus iš madų sostinės.

K. Koulibaly iš aikštės buvo pašalintas už diskutuotiną pražangą. Už tai gavęs geltoną kortelę, senegalietis nesusilaikė ir paplojo teisėjui, tad šis iš kišenės dar kartą ištraukė geltoną kortelę ir gynėjas buvo pašalintas iš aikštės.

K. Koulibaly visą mačą jautėsi įsitempęs, nes turėjo atlaikyti "Inter" sirgalių rasistiškus šūkius. Net tris kartus mačo pranešėjas įspėjo sirgalius, tačiau arbitrai į tai dėmesio nekreipė.

"Su teisėju kalbėjausi tik dėl raudonos kortelės. Tokie momentai dažniausiai nusprendžia mačo baigtį, nes ir antrajame kėlinyje žaidėme gerai bei buvome prispaudę juos.

Net ir žaisdami dešimtyje turėjome galimybę laimėti, tačiau mačo pabaigoje jau buvo daugiau emocijų nei pačio futbolo", - "Sky Italia" žurnalistui sakė C. Ancelotti.

"Atmosfera buvo tikrai keista. Mes tris kartus paprašėme, kad rungtynės būtų sustabdytos, o ir pats mačo pranešėjas tris kartus skelbė informaciją. Akivaizdu, kad Koulibaly buvo paveiktas tos atmosferos. Dažniausiai jis būna labai ramus ir profesionalus, tačiau jis visą mačą buvo priverstas girdėti beždžionių garsus.

Tris kartus prašėme, kad arbitrai imtųsi kažkokių priemonių, tačiau rungtynės vis tiek buvo tęsiamos. Mums buvo sakoma, kad jos gali būti sustabdytos, tačiau kada? Po keturių ar penkių pranešimų? Galbūt kitą kartą mums patiems reikia imtis priemonių ir nustoti žaisti. Jie greičiausiai anuliuos rungtynes ir skirs mums techninį pralaimėjimą, tačiau mes tam esame pasiruošę.

Šie dalykai nėra geri Italijos futbolui", - pasipiktinimo neslėpė C. Ancelotti.

Straipsnio įvertinimas: 23 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (10)

1 6 12-27 20:35
Blue blood:
Na jo rasistiniai issireiskimai grozio nedadeda,bet su spaudimu irgi reikia moketi valdytis
spaudimu ,koks spaudimas? Kai pvž tu būtum juodaodis ir ant tavęs stumtu galvoji labai malonu būtų tau? Idio te pagalvok pirma..
6 7 12-27 16:33
Na jo rasistiniai issireiskimai grozio nedadeda,bet su spaudimu irgi reikia moketi valdytis