Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Azpilicueta: "Abrahamas gali tapti rezultatyviausiu lygos žaidėju"


Po smulkios traumos į rikiuotę sugrįžęs Londono "Chelsea" puolimo lyderis Tammy Abrahamas trečiadienį įvarčiu bei rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie savo ekipos pergalės prieš "Aston Villa".

22-ejų anglas šį sezoną "Premier" lygoje jau yra pelnęs 11 įvarčių ir pagal šį rodiklį nusileidžia tik "Leicester City" ekipos puolėjui Jamie Vardy, kuris jau 14 kartų siuntė kamuolį į vartų tinklą.

"Arsitokratų" kapitonas Cesaras Azpilicueta po pergalės trečiadienį prakalbo, kad jaunasis komandos puolėjas turi visus šansus pakovoti dėl rezultatyviausio "Premier" lygos žaidėjo apdovanojimo.

"Abrahamo potencialas yra didžiulis. Suprantame, kad dar tik gruodis, tačiau jis demonstruoja didžiulį atsidavimą ir norą mušti įvarčius, todėl tikiu, jog Abrahamas gali tapti rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Esu įsitikinęs, kad jam pavyks pelnyti dar daug įvarčių, kadangi jis sunkiai dirba nuo pat pasiruošimo sezonui pradžios.

Abrahamas ne tik muša įvarčius. Jis taip pat atlieka ir daug sunkaus darbo savo aikštės pusėje. Prieš "Aston Villa" Tammy taip pat atliko rezultatyvų perdavimą.

Reikia žiūrėti ne tik į jo pelnomus įvarčius, nes aikštėje jis atlieka kur kas daugiau darbo", - po mačo kalbėjo C. Azpilicueta.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

0 0 12-05 22:25
Na jis geras jaunuolis truksta kietumo kovojant
euras
 euras
13 2 12-05 18:03
Atsimenat kai net savi fanai abrahama pradzioj sezono nusvilpinejo?