Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C. Ronaldo sugebėjimais puolime besižavintis D. Simeone: "Jis yra žvėris"


Diego Simeone treniruojama komanda vėl susitiks su bene didžiausiu savo skriaudiku – Cristiano Ronaldo.

Šį vakarą Madrido "Atletico" namuose priims Turino "Juventus" komandą. Dar praėjusį sezoną šios komandos kovoje dėl patekimo į Čempionš lygos ketvirtfinalį.

"Atletico" laimėjo pirmąjį mačą namuose, tačiau Turine pajuto C. Ronaldo jėgą – jo "hat-trickas" nulėmė "rojiblancos" pasitraukimą iš turnyro.

Prieš susitikimą su žiniasklaida bendravęs Diego Simeone negailėjo pagyrų puikiai pažįstamam varžovui.

"Sunku ruoštis dvikovai prieš tokį žaidėją", – teigė argentinietis. – Jis yra žvėris, kai kalbame apie įvarčius ir žaidimą puolime".

"Jis turi neįtikėtiną statistiką ir visada yra pavojingas baudos aikštelėje. Sunku kontroliuoti tokį žaidėją, jis turi viską. Mums tenka nemažai iškęsti, jog laimėtume, tačiau kitą kartą to neužtenka ir vis tiek pralaimime", – tęsė D. Simeone.

"Atletico" jau ne pirmus metus Čempionų lygoje yra priskiriamas prie vienų iš favoritų laimėti titulą. Pats D. Simeone tokių kalbų nesureikšmina.

"Aš dirbu diena iš dienos, o kitais dalykais užsiima lažybų kontoros ir žurnalistai, kurie ir sudaro favoritų sąrašus", – teigė strategas.

"Futbolas visada išliks nenuspėjamu žaidimu. Pažiūrėkite, ką praėjusį sezoną padarė "Ajax", ar 2014-ais metais mes patys, kai nužygiavome iki finalo. Laimi tos komandos, iš kurių tikimasi mažiausiai. Čempionų lygoje bet kas gali mesti iššūkį bet kam.

Mes kiekvienais metais stengiamės adaptuotis prie turnyro, tačiau žodžiai lieka tik žodžiais – geriausią patirtį duoda klaidos ir geri sprendimai", – užbaigė D. Simeone.

Straipsnio įvertinimas: 10 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (9)

11 35 09-18 15:17
Futbolo ikona yra Ronaldo. Kaip daba sneka apie kazkada egzistavusius dinozaurus, taip snekes apie Ronaldo, po milijonu metu. :-D
daydreamS
3 24 09-18 14:04
Ronaldo jau paliko didele pebsaka
Azza
 Azza
3 18 09-18 17:35
kadaise buvau grynas Ronaldo heiteris, ypač kai jis Žudė maniškius matracus ketvirtfinaliuose 2015 ir 2017 metais, dabar belieka žavėtis šituo 35 metų seniuku, kuris apibėga gynėjus kaip stovinčius. Monstras
Benderis
10 8 09-18 19:51
Ignas Mantv:
Futbolo ikona yra Ronaldo. Kaip daba sneka apie kazkada egzistavusius dinozaurus, taip snekes apie Ronaldo, po milijonu metu. :-D
ir ka sneka apie dinozaurus dabar? ogi nieko.. po milijono metu , jeigu zmonija isgyvens apskritai tai ronaldo nebus niekam idomus ir tokio senumo ivykiai bus prieinami bibliografams besidomintiems tokiais dalykais ir turintiems prieiga prie ju.. nes po milijono metu vyks tarpgalaktiniai sachmatu turnyrai vasiukuose ir ronaldo nebus niekam idomus.. valio draugai..D