Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Cadena Cope": "Barcelona" pasipildys puolėju iš Danijos


2020-02-18 10:16:37 La Liga FC Barcelona Leganes CD

Puolėjo paieškos "Barcelona" klube yra baigtos – katalonai artimiausiu metu išpirks "Leganes" puolėjo Martino Braithwaite'o kontraktą.

"Cadena Cope" skelbia, kad "Barcelona" suderino asmenines kontrakto sąlygas su 28-erių metų puolėju. "Leganes" yra bejėgė šioje situacijoje, nes "Barca" paprasčiausiai aktyvuos futbolininko sutartyje nurodyta 20 mln. eurų išpirkos sumą.

"Barcelona" pirmadienį iš Ispanijos futbolo federacijos sulaukė patvirtino, jog dėl ilgalaikės Ousmane'o Dembele traumos gali pasipildyti nauju futbolininku. Tiesa, daug pasirinkimo katalonų klubas neturėjo – jiems buvo galima rinktis tik iš Ispanijoje rungtyniaujančių žaidėjų.

Ispanijos čempionai po pasirodžiusių pranešimų, kad išpirks M. Braithwaite'o sutartį, sulaukė nemažai kritikos, mat vienintelis pralaimėtojas šioje situacijoje yra "Leganes" klubas.

Jis šiuo metu kaunasi dėl išlikimo aukščiausioje lygoje, tačiau praradęs vieną iš savo lyderių, naujo žaidėjo į jo vietą pasikviesti negalės, ką šiuo atveju padarys "Barca".

2019-ųjų žiemą iš Anglijos į Ispaniją atvykęs danas šį sezoną per 20 rungtynių yra įmušęs 8 įvarčius.

Prieš tai M. Braithwaite'as yra rungtyniavęs tokiose komandose kaip "Bordeaux", "Middlesbrough" ir "Toulouse".

Straipsnio įvertinimas: 2 5

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (16)

5 49 02-18 10:37
Kažkoks absurdas leganes kovoja dėl išlikimo ir netenka pagrindinio savo puolėjo, tai dabar gal ir jiems leisti kažką nusipirkti, o tada tiems, iš kurių jie nusipirks ir taip toliau, absurdišką išimtį padarė...
CaptainAmerica
2 15 02-18 14:26
Absurdas totalus. Užuojauta leganes ekipai.
 0000
3 12 02-18 11:31
Nu čia tai būtų absurdiški sprendimai iš visų pusių... Barcelonos - kad dvigubai pigiau prastūmė Carles Perez'ą, o dabar pirktu 28erių vidutinioką už 20mln. , kurį jau po 4 mėnesių ieškotų kur prastumti. Braithwaito - kad eitų į klubą, kuriame bus nereikalingas po 4 mėnesių, o ir per tą laiką karts nuo karto nuo suolo pakiltų geriausiu atveju. Aišku greit 29 jam ir gerą algą pasiūlius susiviliotu turbūt. Geriausias prikolas būtų, jeigu ilgesnį kontraktą išsireikalautų ir tada sėdėtų su užtikrintais pinigais be daug darbo, suprasčiau jį tokiu atveju . Nu o ką Federacija galvoja tai nesuprantu. Ok, yra išimtis tokia, bet kokio b leist pirkt tik iš tos pačios Ispanijos lygos? Atvirkščiai jei būtų suprasčiau, o dabar silpnina lygą vietoje stiprinimo. Aišku Leganes labiausiai gaila, tuos 20mln. į 2 divizioną nusinešę turbūt daugiau pinigų prarastų dėl rėmėjų, televizijos ir t.t.
1 7 02-18 11:37
0000:
Nu čia tai būtų absurdiški sprendimai iš visų pusių... Barcelonos - kad dvigubai pigiau prastūmė Carles Perez\'ą, o dabar pirktu 28erių vidutinioką už 20mln. , kurį jau po 4 mėnesių ieškotų kur prastumti. Braithwaito - kad eitų į klubą, kuriame bus nereikalingas po 4 mėnesių, o ir per tą laiką karts nuo karto nuo suolo pakiltų geriausiu atveju. Aišku greit 29 jam ir gerą algą pasiūlius susiviliotu turbūt. Geriausias prikolas būtų, jeigu ilgesnį kontraktą išsireikalautų ir tada sėdėtų su užtikrintais pinigais be daug darbo, suprasčiau jį tokiu atveju :D. Nu o ką Federacija galvoja tai nesuprantu. Ok, yra išimtis tokia, bet kokio b leist pirkt tik iš tos pačios Ispanijos lygos? Atvirkščiai jei būtų suprasčiau, o dabar silpnina lygą vietoje stiprinimo. Aišku Leganes labiausiai gaila, tuos 20mln. į 2 divizioną nusinešę turbūt daugiau pinigų prarastų dėl rėmėjų, televizijos ir t.t.
tai bent jau būtų padarę, kad negalioja tos kontraktuose sumos išpirkos, t.y. kad galėtų pirkti tik tada, jeigu klubas nori parduoti. O dabar Barcai daroma išimtis, nes puolėjų nebeturi (šiaip tai turi, bet anyway), todėl padarome tai kad leganes neturėtų, jis gi E-nesyri Sevillijai pardavė, tai tikrai kažką papildomo būtų ėmę...
Gnomo kekse
3 0 02-19 03:01
Butu ne Barca o bet kokia kita ispanu lygos komanda tai cia nieko nerasytu ir niekas neverktu EF pagalvojo kad nei Barca nei Real'as nelosia UCL siandien tai reik daugiau click'u kazkaip, tai imete toki posta kad paspaudinetu ir pasigincytu Forza su Vaidu, tik ziuriu nepaejo nes Vaidas tik ant City, UCL, Messi ir Ronaldo straipsniu raso, jam ta Barca neidomi