Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Čempionų lygos dienos rungtynės: L.Messi palaidojo "Tottenham" klubą


2018-10-03 21:02:31 Čempionų Lyga FC Barcelona

Trečiadienį futbolo gerbėjų žvilgsniai nukrypo į Londono "Wembley" stadioną, kuriame jėgas išmėgino "Tottenham" ir "Barcelona" klubai.

Po pirmojo turo katalonai pirmavo B grupėje (3 tšk.), o nesėkmę Italijoje patyrusi anglų komanda užėmė trečiąją vietą.

Susitikimą svečiai pradėjo fantastiškai - jau 2-ąją minutę Ph.Coutinho pelnė pimąjį įvartį. 28-ąją min. I.Rakitičius rezultatą padvigubino, tačiau "Tottenham" nenuleido rankų.

52-ąją min.H.Kane'as rezultatą sušvelnino, visgi, tuomet driokstelėjo "Barcelona" lyderis L.Messi, kuris įmušė trečiąjį savo ekipos įvartį (3:1).

Nors E.Lamela 66-ąją min. dar bandė atkurti intrigą, tačiau įsismarkavęs L.Messi nutildė "Wembley" stadioną, pasižymėjęs 90-ąją min.

Startinės sudėtys:

"Tottenham": Lloris, Trippier, Alderweireld, Sanchez, Davies, Wanyama, Winks, Lucas, Lamela, Son, Kane.

"Barcelona": Ter Stegen, N.Semedo, Pique, J.Alba, Lenglet, Busquets, I.Rakitič, Arthur, Coutinho, Messi, L.Suarez.

Kiti rezultatai:

A grupė

Madrido "Atletico" - "Brugge" 3:1

"Borussia" - "Monaco" 3:0

B grupė

PSV - "Inter" 1:2

C grupė

"Napoli" - "Liverpool" 1:0

D grupė

"Porto" - "Galatasaray" 1:0

Straipsnio įvertinimas: 4 1

Naujausi (15) Seniausi (15) Geriausi (15) Anoniminiai (50)

Payet8
 Payet8
5 55 10-03 22:29
Koki paleido Rakitičius !
Vaidoshius
6 31 10-04 07:35
Messi daro Messi, čia nieko naujo. Bet Valverde impotentiškėja ne dienom, o valandom Panašu, kad stresas visiškai baigia nunešti jam stogelį. Jau kelintos iš eilės varžybos kas tris dienos, o tas mankurtas sugeba pirmą keitimą atlikti tik 83 minutę ir tai išleidžia jau praktiškai miortvą Rafinhą Tragedija visiška, ypač turint omeny, kad CockSpuds gyvuliai sugeba tik su nosim žemę arti. Karalius Vidalis jau kokią 65 minutę turėjo būti leidžiamas su tikslu perlaužti porą CockSpuds medžių leidžiant suprasti, kad nebus leidžiama lipti Barcai ant galvų su presingu. Dembele prasėdi visą tokį grajų, kai jis idealiai tinka lošti ant kontrų, taip pat panašiu laiku būtų buvę jį išleisti, turint poros golų pranašumą pagaudyt CockSpuds gyvulius ant kontrų. Pasisekė truputį, kad Lloris dar neišsiblaivė po WC triumfo, kokias 2,5 būtų įpūtęs Gaila žiūrėti į Semedo. Iš vienos pusės jis puikiai tinka Barcai ir gali būti tikras monstras, bet Valverdes mankurtas yra smarkiai pažeidęs jo pasitikėjimą savimi su S. Roberto tragišku impotentu RB pozicijoje, o tai atsiliepia žaidimui 100%. Kanibalezas dirbo kaip arklys, bet jam taip reikia porą goliukų įridenti, atšipę dantys totaliai taip, kad jau biški gasdinti pradeda, kad jis jau miortvas Kaučinjo pirmam kėlinyje solidžiai pajudėjo, antrame biški paduso, bet šiaip gerai. Arťūras taip pat gana maloniai nustebino, nesisekė CockSpuds gyvuliams jo pakirsti, puikiai laviravo ir skirstė kamuolius. Alba darė Alba, vienas geriausių jei ne geriausias LB pasaulyje, kuris tapo nereikalingu Lord Lucho lavonui. Kraupu Langlet kol kas didžiausias nelaimėlis, tiek Madref vagių užsakyta lempinė raudona, šiandien prasileido rikošetą Bet iš esmės tikrai solidžiai lošia. Ter Stegenas irgi savo vietoje, ko gero Neueriui jau laikas užleisti jam vietą Internacionalo startinėje sudėtyje, nuvertintas nevaikiškai. Bet ką daryti su Shakira, čia tai klausimas Jau kelintas rungtynes iš eilės jis kaip palaida bala. Nors šiandien padarė nemažai naudingo darbo ir nepadarė tiesioginių rezultatyvių perdavimų priešininkams, bet vėl buvo keletas momentų, kai jis buvo išprietkintas CockSpuds puolėjų. Reikia jam duoti priverstinio poilsio susimąstymui, ar čia jį Shakira taip pribaigia (o ko jinai nepribaigtų ) ar jau atėjo jam laikas užleisti vietą jaunesniems.
Payet8
 Payet8
1 21 10-03 23:57
Messi mldc , būtų su pokeriu išėjęs ,jei ne tie stulpai
Payet8
 Payet8
0 11 10-03 23:15
Blemba jei ne tos štangos
Payet8
 Payet8
0 10 10-03 23:56
Puikus mačas.