Čempionų lygos starte - dramatiška "Inter" pergalė ir L. Messi "hat-trickas" į PSV vartus

Antradienį į futbolo sirgalių namus grįžo šventė - startavo naujasis 2018-19 metų UEFA Čempionų lygos sezonas. 19 val. 55 minutės Lietuvos laiku buvo sužaistos pirmos dvejos rungtynės B grupėje.

Daugiausiai dėmesio sulaukė akistata "San Siro" stadione, kur Milano "Inter" priėmė Londono "Tottenham" futbolininkus. Rungtynių pabaigoje šturmą prie "pentinių" vartų surengę madų sostinės futbolininkai sugrįžimą į turnyrą pažymėjo dramatiška pergale rezultatu 2:1

Nuo pat rungtynių pradžios nė viena komanda nebuvo pasiruošusi aikštę palikti be kovos - vyravo gana kietas futbolas su daug pražangų.

Pirmasis kėlinys neišaiškino nieko - komandos pirmąsias 45 minutes baigė be įvarčių, todėl visa kova persikėlė į antrąjį kėlinį, kuriame netrūko nei įvarčio, nei dramos.

53-ąją minutę "Tottenham" į priekį po rikošeto išvedė Christianas Eriksenas. Rungtynių vaizdas ilgą laiką lėmė tai, kad buvo sunkiai galima įsivaizduoti, jog "Inter" atsakys dviem įvarčiais.

Viltis pakovoti dėl pergalės "Inter" komandai atgimė 85-ąją minutę - po Kwadwo Asamoaho perdavimo Mauro Icardi iš maždaug 20 metrų vienu lietimu smeigė tikrą strėlę į Michelio Vormo ginamus vartus.

Po įvarčio "Inter" nebuvo nusiteikęs nuleisti rankų ir tenkintis lygiosiomis - Luciano Spalletti auklėtiniai toliau spaudė varžovus iš Londono. 92-ąją minutę anglams susiklostė blogiausias scenarijus - be priežiūros baudos aikštelėje paliktas Matia Vecino paprastu smūgiu galva nukalė dramatišką pergalę "nerrazzuri" vienuolikei.

Kitoje grupės dvikovoje, kurioje "Barcelona" namuose susitiko su Eindhoveno PSV, lengvą pergalę šventė katalonai. Olandus pražudė Lionelis Messi - argentiniečio "hat-trickas" jau pirmoje dvikovoje atnešė triuškinančią pergalę rezultatu 4:0.

L. Messi šioje dvikovoje šelti pradėjo nuo pat pirmojo teisėjo švilpuko. Pirmąjį įvartį 31-ąją minutę puolėjas įmušė puikiu baudos smūgiu. Pranašumą 74-ąją minutę padidino nuostabų reidą surengęs Ousmane Dembele.

Po trijų įvarčių dar vieną įvartį pasiekė L. Messi. 79-ąją minutę "Barca" liko žaisti dešimtyje, tačiau net ir tai nesustabdė L. Messi nuo "hat-tricko" - 87-ąją minutę jis jau buvo pasižymėjęs tris kartus. Argentinietis tapo daugiausiai "hat-trickų" pelniusiu žaidėju Čempionų lygos istorijoje.

"Inter" 2 - 1 "Tottenham"
53' [0 - 1] C. Eriksen
85' [1 - 1] M. Icardi
90+2' [2 - 1] M. Vecino

"Barcelona" 4 - 0 PSV
31' [1 - 0] L. Messi
74' [2 - 0] O. Dembele
77' [3 - 0] L. Messi
87' [4 - 0] L. Messi
79' S. Umtiti ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 3 1

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (49)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

MCsirgalius
6 27 09-18 20:48
Darius:
Desertas Inter vs Tottenham o tvplaysport rodo ueflona kuri niekam neidomi
LOl tipinis atsilupes lietuis. 10 euru už praktiškai visas EPl, beveik visas CL ir daugumos eurolygos rungtyniu per menesi gaila sumokėt?
Gnomo kekse
2 9 09-18 21:28
Dieve mano, Dembele, galvojau negalima per TV rodyt prievartavimu tokiu paros metu...
Vaidoshius
10 15 09-19 00:17
Kurmi kiek šiukšlių negali susitaikyti, kad Tapinaldo lavono komandos draugai (kaip ir visas futbolo pasaulis) Messį geriausiu per visą istoriją vadina Apsimyžt galima iš tokių pridurkų Jei į temą, tai Messi kaip visada aukštumoje, jo futbolo intelekto koeficientas yra neribotas. Kiekvienas prisilietimas, kiekvienas judesys yra maksimaliai paprasti ir apskaičiuoti iki pačių mažiausių smulkmenų. Jau devinti metai kaip visiškas dominavimas futbole, visa galva aukščiau už nugaros sekančius Moneymarą, Hazardą, Griezmanną. Rezultatas neatspindi rungtynių eigos, viskas galėjo baigtis daug blogiau, bet Messi žudantis baudos smūgis išmušė PSV žemę iš po kojų ir po to jie pasidavė greičiau negu pasiduoda La Ligos dugno komandos Sunkiu metu buvo matyti, kad Barca vis dar yra ženkliai per daug priklausoma nuo Messi negu turėtų būti top komanda. Iš dalies Messi yra geriausias istorijoje, bet Barca nėra ubagų komanda, kad aplink jį loštų medžiai. Lošia aukščiausio lygio žaidėjai, bet kažkaip be Messi nelabai yra kam patraukt komandą sunkiu metu. Čia jau kaip ir trenerio darbas, manau akivaizdu, kad Valverde yra per silpnas Barcai ir šiek tiek riboja komandos pajėgumą dėl savo galimybių ribos. Guardiola su šita komanda šluotų viską iš eilės, bet, deja, jis dabar turi kitų reikalų Dembele dar daro neleistinai daug broko, bet jau kai iššauna, tai iššauna Toks Messi stiliaus solo golas tik ne iš kairės, o iš dešinės kojos. Į S. Roberto pornografiją RB jau bloga net žiūrėti, absoliutus lavonas, degs Barcą dar ne kartą ir ne du per jo impotentiškumą puolime ir per jo gynybos kraštą Daugiau visi sulošė kaip ir savo lygiu, neblogas aukšto lygio treniruotės mačas. $hintero merdos išgelbėjo Spalleti kailį, jau nuo tokių malkų (dar nukraujavusių) būtų atsikrovęs, ko gero būtų krovęsis lagaminus Gaila būtų, Spalleti lyg ir savas bachūras, nu bet tokį sąvartyną treniruoja, pats kaltas