Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Čempionų lygos viršūnę pasiekti norintis C. Ronaldo: "Esame patobulėję prie Sarri"


Cristiano Ronaldo prieš trečiąsias UEFA Čempionų lygos grupės etapo rungtynes pasidalino mintimis apie Turino "Juventus" komandą prie Maurizio Sarri.

Vasarą "Juventus" ekipą į savo rankas perėmęs M. Sarri turėjo gana nelengvą sezono pradžią, tačiau komanda jau įsivažiuoja ir rezultatais yra patenkintas pats C. Ronaldo.

"Sarri atlikti keitimai leido mums patobulėti", – spaudos konferencijoje sakė portugalas. – Pasikeitėme kaip komanda ir turime daugiau laisvės, tačiau vis tiek yra vietų, kur turime patobulėti".

"Atlikome gerą darbą ir prie Allegri, tačiau prie Sarri esame labiau patobulėję. Mano pozicija taip pat pasikeitė – visada bandau atsidurti toje vietoje, kur jaučiuosi geriausiai. Man patinka turėti laisvės savo žaidime.

Mes turime kovoti ir atrasti save, kad galėtume vėl laimėti šalies pirmenybes bei užkariauti UEFA Čempionų lygą", – tęsė C. Ronaldo.

Šį pirmadienį "France Football" paskelbs kandidatus laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą. Kaip teigė portugalas, jis nėra susitelkęs į šiuos rinkimus.

"Komandos rezultatai man yra svarbesni. Esu susikoncentravęs tik į rytojaus rungtynes. Man tikrai nesvarbu, ar laimėsiu šį trofėjų. Jeigu ir laimėsiu individualius apdovanojimus, tai bus padaryta pasiekus gerus rezultatus su komanda", – pridūrė C. Ronaldo.

"Juventus" antradienį vakare susitinka su Maskvos "Lokomotiv".

Straipsnio įvertinimas: 9 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (8)

2 9 10-21 20:15
Nelegalass10:
Kol cristina zais kazi ar iki pusfinalio vel nueis;DD
Nebeverk tu durneli : D Kiek tu čia verksi?
 Gerard
0 4 10-21 22:25
HAHAHA ir vėl Vaidoshius nepalankius MC momentus išvarto Pepo naudai.
3 4 10-21 21:45
Vaidoshius:
Tapinaldo rąstas yra chujoviausių rezultatų garantas, taip kad galimybė Rubentuso makleriams laimėti ČL yra minusinė, juo labiau, kad atsirado VAR`as sunaikinęs 70% jo tapinų iš nuošalių ir nebūtų pendelių. Favoritų ČL nėra, užtenka vieno dyšovo mačo, išlipt ne ta koja iš lovos, o dar ta apmyžta įvarčio išvykoje taisyklė dar labiau skatinanti statyti lėktuvus ir laukti stebuklo, taip kad net ir tokie katastrofiniai impotentai kaip Chel$ki gali laimėti. Ir labai retai kada laimi atakuojantį futbolą lošiančios komandos, kurios dominuoja sezone, bet vieną kartą neišdaužo lėktuvui lango, gauna snarglį po vieno smūgio vartų link per 180 minučių ir skrendi lauk :D Toks jau tas taurių principas, todėl visi top žaidėjai ir treneriai visada svarbiausiu turnyru įvardina savo vietinį čempionatą, o ČL toks jau turnyras vyšnia ant torto, jeigu lydi sėkmė.
Uz barca ir City didesne betkokiu atveju DDDD
Vaidoshius
17 6 10-21 20:56
Tapinaldo rąstas yra chujoviausių rezultatų garantas, taip kad galimybė Rubentuso makleriams laimėti ČL yra minusinė, juo labiau, kad atsirado VAR`as sunaikinęs 70% jo tapinų iš nuošalių ir nebūtų pendelių. Favoritų ČL nėra, užtenka vieno dyšovo mačo, išlipt ne ta koja iš lovos, o dar ta apmyžta įvarčio išvykoje taisyklė dar labiau skatinanti statyti lėktuvus ir laukti stebuklo, taip kad net ir tokie katastrofiniai impotentai kaip Chel$ki gali laimėti. Ir labai retai kada laimi atakuojantį futbolą lošiančios komandos, kurios dominuoja sezone, bet vieną kartą neišdaužo lėktuvui lango, gauna snarglį po vieno smūgio vartų link per 180 minučių ir skrendi lauk Toks jau tas taurių principas, todėl visi top žaidėjai ir treneriai visada svarbiausiu turnyru įvardina savo vietinį čempionatą, o ČL toks jau turnyras vyšnia ant torto, jeigu lydi sėkmė.
22 2 10-21 20:12
Kol cristina zais kazi ar iki pusfinalio vel nueis;DD