• Virgilas van Dijkas
  • Lionelis Messi
  • Cristiano Ronaldo

Charakterį rodyti bandęs "Man Utd" liko be pergalės prieš "Southampton"

Šeštadienį vakare sužaistos septintosios Anglijos "Premier" lygos 14-ojo turo rungtynės.

Dėl išlikimo kovojantis "Southampton" namuose priėmė "Manchester United" futbolininkus. "Šventiesiems" rungtynės prasidėjo idealiai, tačiau "raudonieji velniai" rado būdų panaikinti dviejų įvarčių deficitą, nors pergalės tai ir neatnešė - 2:2.

Jau 13-ąją minutę "Southampton" pasiekė savo tikslą - jaunasis komandos talentas Michaelis Obafemi surado į baudos aikštelę įkertantį Stuartą Armstrongą, kuris galingu smūgiu pažeme nepaliko Davidui de Gea vilčių.

Ties tuo "Man Utd" problemos nesibaigė - 20-ąją minutę fantastišką įvartį baudos smūgiu pasiekė Cedricas Soaresas.

Svečiai iš Mančesterio įgijo dviejų įvarčių deficitą, kuris iš pradžių nieko gero nežadėjo. "Man Utd" vėliau bandė taisyti situaciją ir 33-ąją minutę krito pirmasis įvartis į šeimininkų vartus.

Po Marcuso Rashfordo perdavimo savo pirmąjį įvartį daugiau nei po dviejų mėnesių pertraukos pasiekė Romelu Lukaku.

Žaidimą pajutusi Mančesterio vienuolikė vos po šešių minučių įmušė ir išlyginamąjį įvartį - dar sykį puikiai sužaidęs M. Rashfordas atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten meistriškai įvartį kulniuku įmušė Anderis Herrera.

Antrajame kėlinyje žiūrovai tokios įvarčių fiestos nebeišvydo. Abi komandos turėjo savo progų, tačiau rungtynės taip ir baigėsi rezultatu 2:2.

Jose Mourinho kariauna be pergalės lieka trečias rungtynes iš eilės. Juos nuo lyderių jau skiria net 16 taškų, o nuo didžiojo ketverto - bent šeši iki rytojaus.

"Southampton" su 9 taškais rikiuojasi 18-oje pozicijoje.

"Southampton" 2 - 2 "Man Utd"
13' [1 - 0] S. Armstrong
20' [2 - 0] C. Soares
33' [2 - 1] R. Lukaku
39' [2 - 2] A. Herrera

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (28)

13 43 12-01 22:32
Labai retai, kada rasau, bet kazkaip nusprendziau siandien parasyti. Is karto pasakysiu, kad man dzin tas visas heiteriu S pilimas ant MU... Man i tai nusispjaut, linksminkites, jei norit... Po SAF viskas eina tik blogyn, visi fanai suprato, kad reiks laiko pakeisti SAF, kuris buvo MAGISKAS... bet kuo toliau, tuo blogiau, kaip anglai sako ONE STEP FORWARD, TWO STEPS BACK... Pats blogiausias dalykas yra tas, kad MU valdo zmones visiskai nesuprantantys futbolo... GLAZERIAI ir WOODWARD yra verslo zmones... pas juos nulis ziniu apie si nuostabu zaidima... Geriausias to pavyzdys yra tai, kad Mourinho vis dar MU treneris, nes kad ji atleisti, reikia sumoket 30-40 milijonu... Verslininkui, tai minus 30-40 milijonu... jiems pofik, kad MU praranda Amerikos rinka, jiems pochui, kad sirgaliai pradejo nebeiti i varzybas (nes jie vistiek gave babkes uz abonementus ir finansiskai nenukentes, jiems pofik, kad 10 zaideju vasara bus be sutarciu (nu taip, MU turi vieneriu metu pliusa su visais), jiems pofik, kad auju fanu eatsiranda, del rodomo futbolo, jiems pofik..., jiems pofik...., jiems pofik..., nes jie yra verslininkai ir jie parduos MU atejus laikui... GET OUT OF MY CLUB GLAZERS AND WOODWARD!!!!!! MOURINHO.... tai yra jam paskutinis didelis klubas, kuri jis treniravo... pasakykit, kas jo nores, kai MU ji atleis (cia tik laiko klausimas)... Atsakymas paprastas... NIEKAS.... Kiek jis dar gali laikyti Matic aiksteje??? Kiek jis dar gali peikti jaunus zaidejus? Kiek jis dar gali zaisti Lukaku priekyje? Nafik Young jau antra sezona is eiles kelia baudinius, kai net pirmo gynejo negali perkelt? Kaip galima lost pries loozeriu komandas ir pradeti nuo gynybos??? Alio zmogau!!! Futbolas jau senai pasikeite ir tavo taktikos nebeveikia!!!!! Cia yra Manchester United, o ne Mourinho United... MOURINHO, GET OUT OF MY CLUB!!!!! ZAIDEJAI... tikriausiai daugiau nei puse ju, nera verti vilketi MU marskineliu, bet ka daro klubas??? Blyn, nori pratesti sutartis su Young, Valencia, Jones, Smalling ir panasiai.... nu blyn... KAM????? Jaunu zaideju integravimas visiskai nulinis... kur Perreira, kur Chong, kur Greenwood? Kur Gomes? Tai yra akademijos talentai, kurie neblogesni nei 500k per savaite Sanches... butu mano valia, tai is tos komandos liktu max 10 zaideju.... bet aisku, cia Mourinho komanda, o jis niekaxa nepasitikejo jaunais zaidejais... Apie varzybas pries Southampton, uztektu pasakyti viena dalyka... paziurekit, kokia sudeti pasirinko Mourinho ir viskas aisku... jis yra siu dienu nevykelis futbole ir man labai apmaudu, kad jis yra butent mano mylimos komandos treneris... Visada palaikysiu juos, bet niekada negaus mano palaikymo, Glazers, Woodward ir Mourinho... jie yra komandos vezys... Butu galima rasyti ir rasyti, bet tiek daug minciu, kad viskas veliasi galvoj.... Bet anyway... uz MU iki paskutines gyveniko dienos.... myliu juos... GLORY GLOTY MAN UNITED
1 0 12-01 23:37
Kiek dar ilgai, tas sudo gabalas (Mauras) skandins komanda.. Jankauskas ir tas blogiau nepasirodytu
6 1 12-01 21:50