Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

ČL: "Barcelona" savo aikštėje neįveikė varžovų iš Čekijos


19 val. 55 min. vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos 4-ojo E-H grupių rato rungtynės.

Netikėtai be pergalės "Camp Nou" stadione liko "Barcelona". Pajėgia sudėtimi žaidę katalonai neįveikė Prahos "Slavia" komandos, kuri užima paskutinę vietą F grupėje.

"Barcelona" su "Slavia" kovoje antrą kartą per dvi savaites. Kaip ir Čekijoje, taip ir šį vakarą įvykusioje dvikovoje katalonai sulaukė pasipriešinimo iš varžovų.

Rungtynių pradžioje Lionelis Messi sudrebino vartų konstrukciją, taip pat geras progas turėjo Gerardas Pique ir Nelsonas Semedo, tačiau "Slavia" gretose puikiai dirbo tiek gynyba, tiek vartininkas.

Tai buvo pirmas kartas per septynerius metus, kai "Barcelona" nepelnė įvarčio Čempionų lygos grupių etapo rungtynėse, kurios buvo žaidžiamos namų aikštėje.

"Barcelona" su 8 taškais lieka grupes lydere, o "Slavia" į savo sąskaitą įsirašė 2-ąjį tašką.

Kitose rungtynėse pergalę rezultatu 2:0 pasiekė "Leipzig" ekipa, kuri įrodė pranašumą prieš Sankt Peterburgo "Zenit".

Rezultatai:

"Barcelona" 0 - 0 "Slavia"

"Zenit" 0 - 2 "Leipzig"
45+5' [0 - 1] D. Demme
63' [0 - 2] M. Sabitzer

Straipsnio įvertinimas: 6 1

Naujausi (13) Seniausi (13) Geriausi (13) Anoniminiai (34)

9 66 11-05 22:03
Wow... šiaip niekada nemėgau rašyti ar kažko tai keikti.. bet ant kiek tu turi būt Impotempas treneris, kad sugadinti klubą per 3 metus... Gerai... Eini į dvikovą prieš nemeluokim bet silpnesnį varžovą ir į centrą statai 3 gynybinio stiliaus žaidėjus... Busquetsą, De jongą ir Vidali... ant kiek tu turi būt bukas, kad turėdamas Tikrą LB jį palieki B3 Tribūnoje, tiesiog žiūrėt grajų... Aš gal kažko nežinau?? Firpo traumą turi, ar kas jam yra?? Kiek mes dar žaisim šitą pasaką, manydami, jog Griezmanas gali būti LW.. visi žino, kad jis geriausiai jaučiasi žaisdamas sušiktoje ST pozicijoje... Messi 2 metus, jeigu ne daugiau gerą žaidimą rodo ir RW pozicijoje, užsikirtimai ir pasai į gilumą yra jo varikliukas.. tai kodėl reik viską keist... Messi centre, Dembele RW, o Griezamanas Kairėje... niekada nesuprasiu ir nepamatysiu tokių fintų, kad kai tau reikia įvarčio tu nebandai nieko pavojingo sukurti.. apgailėtinas Barcos žaidimas.. ir visiškai negalima Kaltint nei Messio, nei Dembele, nei De Jongo, nei Griezmano.. jeigu Treneris yra nevisprotis ir nemoka išnaudoti žaidėjo galimybių jis niekada ir nebus treneris.. taktiniai sprendimiai išvis kosminiai kai vienu metu žaidė 1-2-1-6... Nesupratau ir nesuprasiu niekada to Valverde.. O kas blogiausia, kad prie Pepo, Enriques, tokios komandos bijodavo Barcos ir bijodavo išeiti ant aikštelės nes matydavo žaidėjus kurie žaisdavo, mėgaudavosi futbolu.. o dabar.. eilinis pajuokos objektas.. Lygiosiom su bet kuo.. pralaimima bet kam ir bet kaip... Nežinau kiek dar reikės laukt, kol tą Valverde išmes... ir kuo toliau tuo blogiau.
8 38 11-05 21:55
Valverde out
 Luk0dz
3 24 11-05 22:04
Na nežinau tokia komandos, o negali įveikti slavios.... Ant tiek graudu, kai barsai reikia naujo trenerio... Bet to nenusimato ilga laiką.
4 19 11-05 22:14
Mldc valverde... Kuo toliau tuo geriau griauna barca is vidaus...
Analitikas
4 14 11-05 22:00
Nenuskilo Messi su štanga, o poto su 1mm nuošale, bet nekeičia fakto jog barcos žaidimas apgailėtinas po pertraukos dėl atšaukto real matcho