Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Copa America": L.Messi svajonę iškovoti trofėjų sužlugdė brazilai


2019-07-03 08:39:23 Copa America

Lionelis Messi vėl nepasisekė iškovoti trofėjaus su Argentinos rinktine.

Šią naktį vykusiame "Copa America" turnyro pusfinalyje Lionelio Scaloni auklėtiniai 0:2 pralaimėjo čempionato šeimininkams brazilams.

19-ąją min. G.Jesus suteikė Brazilijai pranašumą, kurį antrajame kėlinyje 71 min. užtvirtino R.Firmino.

Brazilai toliau išlieka nepraleidę įvarčio "Copa America" turnyre. Kitame pusfinalyje kovos Čilė ir Peru.

Straipsnio įvertinimas: 8 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (28) Seniausi (28) Geriausi (28) Anoniminiai (34)

gud
12 82 07-03 08:59
Dviprasmiškos mintys: manau, kad Argentinai jokie trofėjai nešviečia, kol žaidimas bus statomas aplink Messi. Ir ne todėl, kad Messi būtų blogas. Priešingai, komanda turi tiek talentų, kad statyt žaidimą ant vieno - kvaila. Messi nepaisant jo talento ir visko ką mes žinom jį galint padaryti - trūksta lyderio savybių. Nu jis nėra lyderis. Ir lyderis visiškai nebūtinai turi būt puolėjas. Lyderis visiškai nebūtinai turi būt, tas kuris garsiausiai rėkia, bet jis turi būt. Jis turi užvest komandą, visi į jį turi lygiuotis. Manau, kad Argentinai pakeitus filosofiją ir į Messi žiūrint kaip į dar vieną komandos žaidėją - viskas pradėtų taisytis.
Che Guevara
14 73 07-03 10:58
5 varzybos , vienas 11m baudinys ir viskas. Jai taip pasirodytu CR7 oi kokiu komentaru butu apie lavona penaldo ir t.t..
OhDude
 OhDude
8 38 07-03 09:49
Kas iš to, kad esi geriausias istorijoje, jei futbolas yra KOMANDINIS žaidimas...
FootballMode1
1 29 07-03 13:41
Ne nu juokinga. Visada bisi kaltina kitus Argentinos zaidejus apart Messi. As nieko del Messi nesakau, bet guistis visada, kad kiti vidutiniokai tai cia nesamone. Pas portugalus tik dabar islindo pora geresniu, bet visi kiti irgi vidutiniokai, bet niekas neverkia. Argentinoje visada pilna buvo zvaigzdziu prigrusra ir davar atejo mada kazkokia rekti, kad ten tik vienas Messi losia. Aisku nebus ne vienas jam lygus, bet komanda visada pilna talentu ir favorite. Pas portugalus nuo Figo baigimo tik vienas Ronaldo ir te buvo iki dabar. Dar Pepe. Daugiau nieko isvis. Ir kovojo, niekas neverke. Ejo wc iki ketcirtfinaliu, pusfinaliu, kapojosi su auksine ispanu kara, gavo po pendeliu tik. Ir ta ilga laika buvo tik Ronaldo ir Pepe. Sauguos buvo 0, Puolime 0. Jau man bloga darosi nuo tokio verkimo, kad nera kam zaist. Tik tam kad pasiteisint. Pralose tai pralose. Ir kalti visi nuo Messio iki b**t requelme or whatever
17 33 07-03 10:07
Juokingi kai kurie komentarai. Šį turnyrą jei kažkas ir tikėjosi, kad Argentina kažką pasieks, tai nebent iš to požiūrio, kad "Messi yra vertas tokios trofėjaus". Argentina žaidė tragiškai, pas juos apart Messio ir poros dar žaidėjų visi vidutiniokai. Manau, kad pasiektas pusfinalis jiems yra geras pasiekimas šį sezoną. Kas liečia patį Messi, tai aš nesuprantu, ar jūs nežiūrit varžybų, ar iš kur jūs traukiat, kad jis rinktinėje yra nulis, kad jis daug prastesnis už CR ir pan. Kažkaip nenurašyčiau kaip nieko vertus Pasaulio Čempionato finalą, kur tik po pratęsimo nusileista, tuo metu dominuojančiai, Vokietijoj. 2 Copa America finalai. Taip- trofėjų nėra, bet iki finalo irgi reikia ateiti, o ten jau sėkmė irgi daug ką nulemia. Be to, matėm ir kaip Argentina atrodė be Messio, kai tik jam grįžus atsirado vilčių, kad pateks į praeitą Pasaulio Čempą. Žodžiu, prieš stumiant apie jį kaip rinktinės žaidėją, bent pasižiūrėkit statistiką (arba bent kelias varžybas) kaip jis atrodo toje rinktinėje.