Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

C.Ronaldo pavyks išvengti kalėjimo kameros


lrt.lt 2019-01-22 11:34:38

Vienas geriausių pasaulio futbolininkų Cristiano Ronaldo antradienį stebint didžiuliai gerbėjų ir žurnalistų miniai atvyko į teismą Madride. Mokesčių slėpimu kaltinamo futbolininko laukia milžiniška bauda.  

Portugalas kaltinamas nuo 2011 iki 2014 metų, kuomet žaidė Ispanijos sostinės „Real“ klube, slėpęs mokesčius. Nuslėpta suma siekia beveik 15 mln. eurų.

Vienas geriausiai apmokamų pasaulio futbolininkų antradienio rytą pasirodė teisme su savo sužadėtine Georgina Rodriguez. Futbolininkas švytėjo gera nuotaika, mojo fotografams.

Tiesa, C. Ronaldo advokatai reikalavo, kad futbolo žvaigždė galėtų į teismo rūmų kiemą įvažiuoti automobiliu, taip išvengiant viešumo. Tačiau tai nebuvo leista ir portugalui teko, kaip paprastam mirtingajam, į teismo rūmus žengti pro pagrindinį įėjimą.

Kaip praneša BBC, C. Ronaldo greičiausiai bus nubaustas 18,8 mln. eurų bauda bei 23 mėnesių lygtine laisvės atėmimo bausme – taip jis sutarė su Ispanijos mokesčių inspekcija. Pagal Ispanijos įstatymus, už nesmurtinius nusikaltimus skirtos iki dviejų metų laisvės atėmimo bausmės paprastai nebūna realios, tik lygtinės. Taigi C. Ronaldo greičiausiai kalėjimo kameros nematys.

Straipsnio įvertinimas: 7 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (15)

7 14 01-22 16:15
Nelegalass10:
del mokesciu issisuko bet del isprievartavimo teisybe turetu but sodint sita pedi..
pedike tu pedike zek ,kad tau koks pedofilas neidurtu
Marčius33
4 9 01-22 16:41
Turbūt jam tas pats kaip lietuviui ant baudos 200euru būtų .. Apie išprievartavimą tai nejuokaukit , jeigu jis ir tai būtų padares nieko neįrodys po tiek laiko ..
0 3 01-22 21:03
Dainiau(forza juve) taip ir galvojau kad gala su galu musi;DD
3 6 01-22 19:07
Vaidoshius:
Ir vėl šiukšlė atsimazino, pyzdiec :D Keturgubai daugiau nupiso negu Messi, kuris jau praktiškai sėdėjo kameroje be +1 dienos prie sroko ir nieko. Žiauru :D Didžiausias sukčius ir vagis koks tik įmanoma, bet bando vartytis ir mazintis kiek tik gali per visus įmanomus medios šaltinius. Šiukšlė yra šiukšlė, nieko čia nepadarysi.
Tu cia apie save ir savo seima?D
1 3 01-22 20:45
Nu forze grynai ronces įvaikis. Gina, kaip tėvą. Matyt ronce gerai patvirkino forze. Kur žiūri vaikų teisės???