Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

"Crystal Palace" mačo pabaigoje atėmė taškus iš "Man City", "Arsenal" nesusitvarkė su "Sheffield Utd"

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos šešerios 23-ojo turo rungtynės.

Itin dramatiškoje dvikovoje "Manchester City" dar labiau palengvino "Liverpool" komandos gyvenimą. Pepo Guardiolos auklėtiniai, Sergio Aguero dėka grįžę į rungtynes, prarado du taškus kovoje su Londono "Crystal Palace".

Trijų pergalių seriją nutraukusi Pepo Guardiolos kariauna po šio turo gali padidinti deficitą prieš "Liverpool" iki 16 taškų.

39-ąją minutę "Crystal Palace" į priekį išvedė Cenkas Tosunas. "Miestiečiai" į rungtynes grįžo 82-ąją minutę, kai pasižymėjo Sergio Aguero. Netrukus argentinietis smeigė dar vieną įvartį ir, kaip atrodė tuo momentu, galimai padovanojo pergalę savo komandai.

Visgi 90-ąją minutę "Etihad" stadioną pribloškė Wilfriedas Zaha – po jo spurto dešiniuoju kraštu kamuolį į savo vartus nukreipė Fernandinho.

Taip pat gana panašiai taškus prarado Londono "Arsenal" ekipa. "Sheffield United" išvykoje po atkaklios kovos išplėšė lygiąsias 1:1.

Mikelio Artetos auklėtiniai 45-ąją minutę po tikslaus Gabrielio Martinelli smūgio įgijo pranašumą, tačiau "kanonierius" 83-ąją minutę nemaloniai nustebino Johnas Fleckas.

"Arsenal" ekipai, esančiai turnyrinės lentelės viduryje, tai buvo jau 11-osios lygiosios šiame sezone.

Dramatišką pergalę išvykoje pasiekė "Wolves" komanda, kuri mače su "Southampton" panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė pergalę 3:2. Prie to labiausiai prisidėjo dublį įmušęs Raulis Jimenezas.

Likusios rungtynės baigėsi "Norwich" pergale ir dar dvejomis lygiosiomis.

"Arsenal" 1 -  1 "Sheffield Utd"
45' [1 - 0] G. Martinelli
83' [1 - 1] J. Fleck

"Man City" 2 - 2 "Crystal Palace"
39' [0 - 1] C. Tosun
82' [1 - 1] S. Aguero
87' [2 - 1] S. Aguero
90' [2 - 2] Fernandinho (į savus vartus)

"Brighton" 1 - 1 "Aston Villa"
38' [1 - 0] L. Trossard
75' [1 - 1] J. Grealish

"Southampton" 2 - 3 "Wolves"
15' [1 - 0] J. Bednarek
35' [2 - 0] S. Long
53' [2 - 1] P. Neto
65' [2 - 2] R. Jimenez (11 m. baudinys)
76' [2 - 3] R. Jimenez

"Norwich" 1 - 0 "Bournemouth"
33' [1 - 0] T. Pukki (11 m. baudinys)
31' S. Cook ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės
76' B. Godfrey ("Norwich") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 1 - 1 "Everton"
40' [1 - 0] I. Diop
44' [1 - 1] D. Calvert-Lewin

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (21) Seniausi (21) Geriausi (21) Anoniminiai (29)

Gerard
1 23 01-18 21:06
Smagu, kad niekas nebesiginčija su Vaidoshiumi. Prasmės tame jokios. Manau ir gydytojai su juo nesiginčija ir pritaria sapalionėms, kad tik komplikacijų nebūtų. O dabar laukime, kad rytoj VAR ištaisytų kokią klaidą Liverpool naudai ir pacientas vėl smirdančią paklodę pateiktų. O mes pažvengsim.
5 20 01-18 21:32
Man Utd tobulas vakaras. Arse, Totte, Man City, Chelsea suklupo. Psichologiškai ryt iškart lengviau bus velniams. Jei ir praloš, niekas neisikeis, top 4 vis dar arti bus. Bet pasinaudoti proga ir būti vieninteliams nepralaimėjusiems Liviui - būtų faina, kaip Man Utd fanui Laukiam rytdienos deserto - nesvarbu koks rezultatas bus - tai vistiek didžiausias derbis Anglijos visoje Istorijoje. Spaudžiu ranką Livio fanams , jūs vistiek esat čempionai pagaliau po 30metų
 0000
1 15 01-18 21:10
Vaidoshius:
Atleis Guardiolą :D :D :D Kokio šūdo reikia prišniokšti, kad šitaip nusivemti :D Bayernligą du sezonai iš eilės, pirmais metais nebuvo traumų ir teisėjų šou, suplėšė malkinę negailestingai su visais įmanomais ir neįmanomais rekordais prisipirkęs keletą perspektyvių vaikų ir geriausių įmanomų angliškų malkų, kad ČL galėtų lošti. Antrą sezoną turėjo traumų epidemiją ko pasekoje NeVARpoolis įgijo +7 taškų pranašumą, bet atpyzdino viską per porą mėnesių grįžus beveik visam startui. Šiemet absoliutus FA bachūrų farsas, visi tinklapiai nespėja skaičiuoti kiek taškų nupiso iš $hitty ir kiek už nieką padovanojo NeVARpoolio medkirčiams ir vis garsiau reiškiamos nuomonės apie VAR`o chujovumą. Kad ir kaip bebūtų keista visose įmanomuose lygose ir čempionatuose VAR`as padėjo, vienintelėje malkinėje skandalų lygis muša rekordus. Sutapimas?? :D :D Kitas dalykas Guardiola čia viską padarė lošdamas ultra atakuojantį futbolą (tokių trenerių likutį galima ant rankų pirštų suskaičiuoti, Cruyffo mokykla ir šiaip paskutiniai likę romantikai, kuriems futbolas nėra vien tik rezultatai) ir su gynėjų linija Otamendi/Walker/Stones/Zinchenko ir su vienu Laporte taisančiu visų kliurkas :D :D Čia sveiku protu nesuvokiama kaip Guardiola sugebėjo tiek pasiekti. Na, o šiemet jau reikia duoti rimtą kovą ČL, vaikai jau įgavo keletą sezonų ČL patirties, yra keli veteranai, nors realiai ir gana nedaug ČL matę palyginti su top klubais, bet geriau negu nieko :D Šį sezoną $hitty pirmą kartą per savo 10 metų klubo gyvavimo laikotarpį turi realius šansus nugalėti pirmą top klubą ČL atkrintamosiose, per ~10 metų nuo klubo gyvavimo pradžios to dar nebuvo pavykę padaryti. Paėmė šiaip netaip P$G 2015/2016, bet tuo metu P$G dar nebuvo toks stiprus klubas koks yra dabar. Aišku $hitty ko gero nei vienoj pozicijoj žiūrint 1:1 neturi geresnių žaidėjų, gal tik Edersonas, De Briaunė, Aguero ir gal dar Laporte bent jau pretenduotų būti geresni už savo atitikmenis UEFAdrid šiukšlėse, bet ir tai vargu :D
Vienintelis sveiko proto žmogui nesuvokiamas dalykas yra tavo paklodės stiliaus vėmalai, o kad Guardiola puse milijardo svarų per 3 sezonus išleidęs ir savo norimą komandą sukomplektavęs 2 kartus iš eilės laimėjo lygą niekam nebuvo staigmena.