Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D. De Gea nusprendė palikti Mančesterį


Goal.com skelbia, jog „Manchester United“ vartų sargas Davidas De Gea priemė sprendimą dėl savo ateities ir nori keltis į Madrido „Real“.

„Raudonieji velniai“ dabar turės nuspręsti, ar parduoti ispaną šią vasarą, ar laikyti jį savo gretose dar metus bei kitu tarpsezoniu leisti išvykti be perėjimo mokesčio.

Pranešama, jog vienas iš faktorių vartininko apsisprendime buvo galimybė grįžti į gimtąjį miestą, kuriame gyvena jo mergina.

Tiesa, Goal taip pat skelbia, jog De Gea buvo patarta dar kelerius metus praleisti Anglijoje, kur 24-erių futbolininkas galėtų sparčiau tobulėti, bet, panašu, kad ispanas nori palikti Mančesterį jau dabar.

„United“ vartų sargą iš Madrido „Atletico“ įsigijo 2011-aisiais ir sumokėjo rekordinę 24.4 mln. eurų sumą. Tai buvo didžiausi pinigai, kuriuos Anglijos klubas kada nors buvo paklojęs už šios pozicijos žaidėją.

Ispanas geriausiu komandos sezono futbolininku tapo tiek 2014-15-aisiais, tiek 2013-14-aisiais. Be to, šiemet jis pateko ir į „Premier“ lygos simbolinę vienuolikę.

Jeigu De Gea tikrai išvyks, „raudonųjų velnių“ gretose lieka metus iki sutarties pabaigos turintis kitas ispanas Victoras Valdesas. Tiesa, trenerį Louisą van Gaalą domina atsarginis „Real“ vartininkas Keyloras Navasas, kurį olandas bandė įsigyti dar praėjusią vasarą, todėl tikėtina, kad į sandorį gali būti įtrauktas ir kostarikietis.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (22)

euras
2 10 06-08 12:36
bet cia dar neoficialu, jis dar niekur neisvyko..
3 9 06-08 13:35
Bet kokiu atveju, čia jo asmeninis sprendimas. Pasiliktų Unaitede - gautų galimybę tapt klubo ikona, kaip kadaise buvo gerb. Van Der Saras. Goal.com dažnai vemia nesąmones, tad kol kas tikėt tokiomis sapalionėmis nevertas. Kuomet pasirodys oficialus pranešimas, tada pasveikinsiu Realo fanus, nes pirkinys bus tikrai geras. Na, o DDG bus vertas padėkos už visus darbus ir atneštas pergales Anglijoje . Beje. Skaitinėjau, kad ,,velniai" gali laikyt Benzemą kaip raktą į DDG pardavimą. Jeigu ir vyks DDG į Ispaniją, Unaited turės pilną teisę rodyt ožius dėl Benziaus
0 3 06-08 20:01
GOAL.com ir viskas tuom pasakyta.
Jeenyus
0 3 06-08 17:29
Jei klubas is tiesu laikosi filosofijos komplektuoti komanda is svieziu veidu, tai mano kuklia nuomone si sezona is perspektyviu vartininku ispudi paliko Neto is Fiorentinos, Sergio Rico is Sevilla ir Lopes is Lyono. Kiekvienas is ju del savo jauno amziaus dar turi nemazai trukumu, bet ir Ter Stegen buvo "mestas i ugni" net padoriai neapsilus koju klube. Todel protingai rotuojant, kad ir su tuo paciu Valdes, ka dare si sezona ta pati Barcelona ar Arsenal, butu galima nulipdyti puiku vartu sarga.
i sveikata
0 2 06-08 23:52
Labai norėčiau, kad De Gea praleistų visą karjerą United. Man labai imponuoja Edvinas Van der Sar'as ir De Gea labai jį primena. Gaila, kad taip visus top klasės futbolininkus traukia Real. Aišku pas juos yra eilę metų kurtas prestižo įvaizdis, bet man LABAI nepatinka kaip Real fanai elgiasi su savo palaikomos komandos žaidėjais. Tu gali būt koks nori geras, tačiau patekęs į duobę(sportinės formos prasme) esi nušvilpiamas savų. Juk palaikymas ir turi būti pats stipriausias, kai tau prastai sekasi. Fanai pamiršta savo tiesioginę funkciją(nesakau, kad visi) ir tai tikriausiai Perezo nuopelnas. Nu man yra nesuvokiamas jų elgesys, net gi pats klubas kaip pasielgė su legendiniu Raul, su Casilas irgi ne visada jiems ten gražiai išeina.. Ir įpatingai fanai, nu tu nesužaisk ir nušvilpinėja, nesupratau ir nesuprasiu. Mano asmenine nuomone tai ten vienas didelis bardakas ir atsiprašau tų Real fanų, kurie neloja kai saviems nesiseka, tai skirta ne jums.