Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D. Deschampsas nustebino Prancūzijos rinktinės sudėtimi


2019-03-14 17:19:32 Prancūzija Didier Deschamps

Pasaulio čempionė Prancūzija netrukus pradės pasiruošimą Europos čempionato atrankai, kurioje startuos nuo dvikovų su Moldavija bei Islandija.

Didier Deschampsas ketvirtadienį paskelbė rinktinės žaidėjų sąrašą, kurie padės nacionaliniai komandai artimiausiame rinktiniu cikle. Socialinėje erdvėje kilo nemažas šurmulys, mat strategas nustebino kai kuriais savo pasirinkimais.

Į rinktinę buvo pakviesti savo klubuose praktiškai nerungtyniaujantis Laywinas Kurzawa ir Olivier Giroud. Į rinktinę taip pat kvietimo sulaukė Kurtas Zouma ir Samuelis Umtiti, nors pastarasis šį sezoną dėl traumų praktiškai nežaidžia ir startinę poziciją "Barcoje" yra užleidęs savo tautiečiui Clementui Lengletui.

Visgi į rinktinę kvietimo negavo nei tas pats C. Lengletas, nei "Man City" gretose spindintis Aymericas Laporte. Už rinktinės borto liko ir savo klubuose įvarčius mušantys Alexandre'as Lacazette'as su Wissamu Ben Yedderiu.

Prancūzų sudėtis:

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (9)

Extra
0 17 03-14 17:36
Jurgen Teller:
Prie tų, kurių pasigedote, EF, dar yra L.Hernandez ir Tolisso. Dėl Thauvin ir Ndombele džiaugiuosi, geri žaidėjai, verti savo šanso.
Traumuoti abu jeigu ką.
1 9 03-14 19:54
Na, giroud man kazkaip ne prie ko cia, kai yra toks zmogus kaip lacazete
0 0 03-15 02:03
Deschamps įsimylėjas Giroud, susitaikykit kad jis rinktinei los iki kol nebaigus karjeros
3 0 03-14 20:12
Martial gryzo I rinktine jam tai labai swarbu po WK ziurejimo per tv motyvacijos gal dadejo, bet vel po traumos Ne geriausias formos, taip pat Pogba nu gal deschampsas grazins forma abie pries CL 1/4
Jurgen Teller
7 2 03-14 17:33
Prie tų, kurių pasigedote, EF, dar yra L.Hernandez ir Tolisso. Dėl Thauvin ir Ndombele džiaugiuosi, geri žaidėjai, verti savo šanso.