Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D. Deschampso konferencijoje - dainuojantys futbolininkai ir besiliejantis šampanas (VIDEO)


lrytas.lt 2018-07-15 23:21:48 Pasaulio čempionatas 2018 Prancūzija

1998 metais pasaulio futbolo čempionatas vyko Prancūzijoje ir šios šalies rinktinė triumfavo finale 3:0 įveikdama brazilus. Didier Deschamps'as tuo metu buvo žaidėjas ir kartu su komandos draugais kėlė čempionų taurę į viršų. Praėjo lygiai 20-metų, o D.Deschamps'as vėl tapo pasaulio čempionu, tik šį kartą kaip treneris.

Jo vadovaujama Prancūzijos rinktinė Rusijoje vykusių planetos pirmenybių finale 4:2 įveikė Kroatijos rinktinę.

Po rungtynių spaudos konferencijos metu rinktinės strategas jau norėjo atsakinėti į pirmuosius žurnalistų klausimus, tačiau įsiveržę futbolininkai dainomis ir pilstomu šampanu nutraukė konferenciją. Legendinis futbolininkas kaip mat liko apiltas šampanu.

Aistroms nurimus D.Deschamps'as, sėdėdamas su šlapiais marškinėliais, užstojo savo auklėtinius: „Žinot, atleiskite jiems. Jie jauni ir be galo laimingi. Mes dabar visi esame be galo laimingi.“

Vėliau D.Deschampsas juokavo, kad marškinėlius keičia jau trečią kartą, o jie vis tiek kvepia šampanu.

Prancūzijos rinktinės treneris pripažino, kad malonu tapti čempionu kaip žaidėjui ir kaip treneriui, bet nenorėtų lyginti abiejų patirčių.

„Aš nemėgstu kalbėti apie save, bet esu priverstas. Aš manau, kad tapimas pasaulio čempionu yra svarbesnis žaidėjams nei treneriui. Apskritai tiesiog, noriu, kad jauni žmones džiaugtųsi mūsų pergalėmis. Aš priminiau savo auklėtiniams, kad nuo dabar viskas pasikeis jų gyvenime apsikeis, nuo šiol visi juos matys kaip pasaulio čempionus ir visą laiką tokiais liks“, – kalbėjo D.Deschamps'as.

Prancūzijos komandos treneris teigė, kad dar neteko dalyvauti tokiame čempionate, kuriame krito tiek daug galingų komandų.

„Matome gynybinio futbolo klestėjimą. Nepasakyčiau, kad tai buvo itin gražus pasaulio čempionatas, bet mano akimis, tai buvo labai sudėtingas čempionatas. Ir sakyčiau, kad mažosios valstybės žaidė kur kas geriau, negu buvo galima prognozuoti tik žiūrint į komandų sudėtis“, – teigė D.Deschamps'as.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

MCsirgalius
1 3 07-16 00:32
Mendy prašau negauk traumeles tik
vilhelmas
10 5 07-16 08:20
O čempionais vėl tapo Afrika su keliais france;šlovė Afrikai.