Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

D. Murphy apie "Ballon d'Or" rinkimus: "Matau tik vieną nugalėtoją"


Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (34)

0 1 11-13 11:55
Vaidoshius:
Danielis savo tokiu pasisakymu rodo, kad yra stipraus alaus mėgėjas :D Messi eilinį sezoną be jokios konkurencijos geriausias, ką kalba absoliučiai visi, tuo pačiu ir tas pats van Daikas, čia niekam nepaslaptis, keliems litovcų mužikams nebent :D van Daikas praėjusį sezoną lošė puikiai, šį sezoną ne kažką. Stipriai išreklamuotas buvo, bet jis net Neverpoolio medkirčiuose nėra geriausias. Jeigu kas iš Neverpooliu medkirčių nusipelnė geriausio žaidėjo įvertinimo tai tik Mane, absoliutus žvėris ką jis išdarinėja kiekviename mače. Vienu momentu tampo virvutes puolime, kitu momentu nesisarmatina atidirbti iki galo LB pozicijoje, o tuo pačiu ir muša/kuria svarbiausius įvarčius. Kaip ir pats minėjo jam iki Messi lygio dar gerokai dirbti reikia, bet jis yra pagrindinis Neverpoolio medkirčių pergalių kalvis. Tik kažkodėl susilaukia ultra mažai dėmesio, gal dėl to, kad afrikancas ar kas nygeris, bet jis yra vienas labiausiai neįvertintų futbolistų šiai dienai, visiška Tapinaldo šiukšlės priešingybė. Tiesa, kaip minėta pastaruoju metu šiek tiek pagedo ir pradėjo šlykščiai nardyti, bet tikėkimės čia tik milžiniško $hitty psichologinio spaudimo pasekmė ir kad artimiausiu metu dings šitas purvinas elementas iš jo žaidimo. Be šito apie Mane negali pasakyti nei vieno blogo žodžio, bet kurios komandos svajonė. Guardiola jį jau norėjo imti į Bayerną, bet Mane lyg išsigando, kad negaus pakankamai lošti. Aišku tuo metu jis buvo keliais lygiais žemiau negu dabar, bet manau su savo asmeninėmis savybėmis bei Bayerno nuolatiniu traumų skaičiumi būtų vienaip ar kitaip prasimušęs. Top5 žaidėjas šiuo metu kaip nieko, jeigu ne top3 su Messi ir Moneymaru (taip, praleido nemažai laiko dėl traumų/sesės gimtadienių :D , bet tik grįžęs į rikiuotę rodė fantastišką grajų).
kur jis minejo parodyk straipsni ta kur mane minejo ar nuo alaus kuri geri jonavoi uz kampo jau stogas vaziuoja maziau isigalvok durneli istoriju netikru o i snuki gausi
6 9 11-12 23:07
Messio jau tikrai neberinks. Ar jus suprantat, kad dabar yra lygybe, kur po 5 balionus tiek Messi tiek Ronaldo turi. Ar jus suprantat kad komiteto nariai butu tiesiogiai atsakingi uz Ronaldo savizudybe? Zmogus nebezinotu kur detis...
4 4 11-12 22:46
Anksciau taip , dabar jau priveso mesainis , as skirciau sita titula Sadio Mane
Vaidoshius
12 7 11-12 20:11
Danielis savo tokiu pasisakymu rodo, kad yra stipraus alaus mėgėjas Messi eilinį sezoną be jokios konkurencijos geriausias, ką kalba absoliučiai visi, tuo pačiu ir tas pats van Daikas, čia niekam nepaslaptis, keliems litovcų mužikams nebent van Daikas praėjusį sezoną lošė puikiai, šį sezoną ne kažką. Stipriai išreklamuotas buvo, bet jis net Neverpoolio medkirčiuose nėra geriausias. Jeigu kas iš Neverpooliu medkirčių nusipelnė geriausio žaidėjo įvertinimo tai tik Mane, absoliutus žvėris ką jis išdarinėja kiekviename mače. Vienu momentu tampo virvutes puolime, kitu momentu nesisarmatina atidirbti iki galo LB pozicijoje, o tuo pačiu ir muša/kuria svarbiausius įvarčius. Kaip ir pats minėjo jam iki Messi lygio dar gerokai dirbti reikia, bet jis yra pagrindinis Neverpoolio medkirčių pergalių kalvis. Tik kažkodėl susilaukia ultra mažai dėmesio, gal dėl to, kad afrikancas ar kas nygeris, bet jis yra vienas labiausiai neįvertintų futbolistų šiai dienai, visiška Tapinaldo šiukšlės priešingybė. Tiesa, kaip minėta pastaruoju metu šiek tiek pagedo ir pradėjo šlykščiai nardyti, bet tikėkimės čia tik milžiniško $hitty psichologinio spaudimo pasekmė ir kad artimiausiu metu dings šitas purvinas elementas iš jo žaidimo. Be šito apie Mane negali pasakyti nei vieno blogo žodžio, bet kurios komandos svajonė. Guardiola jį jau norėjo imti į Bayerną, bet Mane lyg išsigando, kad negaus pakankamai lošti. Aišku tuo metu jis buvo keliais lygiais žemiau negu dabar, bet manau su savo asmeninėmis savybėmis bei Bayerno nuolatiniu traumų skaičiumi būtų vienaip ar kitaip prasimušęs. Top5 žaidėjas šiuo metu kaip nieko, jeigu ne top3 su Messi ir Moneymaru (taip, praleido nemažai laiko dėl traumų/sesės gimtadienių , bet tik grįžęs į rikiuotę rodė fantastišką grajų).
3 6 11-12 18:55
Baninkit jus to idioto IP. Ar jus nematot,kokius sudus jis rasineja?
Benderis
13 8 11-12 18:37
mesis svarbiausiuose macuose pernai buvo dinges..
33 54 11-12 16:46
Nors ir esu Liverpool fanas, bet matau tik vieną laimėtoją - Messi. Taip, Van Dijkas praeitą sezoną buvo nuostabus, tačiau išėmus jį iš komandos Liverpoolis tikrai neprapultų (ypač šį sezoną, kai gana nemažai kliurkų pridaro VD). O Barcelona be Messi velniai žino kokioj subinėj dabar būtų, kadangi jis vienintelis tempia komandą už ausų.
Analitikas
42 55 11-12 14:50
Ballon d'Or vis dėlto yra geriausio pasaulyje žaidėjo rinkimai, o žinant jog Van Dijk vien savo komandoje pagal gerumą yra 4 vietoje, manau laimėtojas akivaizdus ir tai yra Messi. Ypač žinant kaip france football pasišiukšlino praeitais metais dabar turėtų mėginti taisyti reputaciją teisingais sprendimais.