Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

D. Simeone: "Taškas prieš "Juventus" yra labiau nei pelnytas"


Diego Simeone po dramatiškai išplėštų lygiųjų prieš Turino "Juventus" pasidžiaugė komandos charakteriu.

Madrido "Atletico" pirmose UEFA Čempionų lygos grupės rungtynėse namuose priėmė Italijos čempionus. Pastarieji po puikios atkarpos antrajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau "Atletico" vis tiek sugebėjo grįžti į rungtynes ir 90-ąją minutę pasiekti lygiąsias 2:2.

"Pirmajame kėlinyje mums kažko trūko, o "Juventus" po pertraukos pradėjo žaisti agresyviau", – po rungtynių konstatavo D. Simeone. – Man patiko, kad komanda nepasimetė ir galiausiai grįžo į rungtynes".

"Visada bandėme susikurti situacijų, kuriomis galėtume bausti "Juventus". Arti įvarčių buvo tiek Gimenezas, tiek Vitolo, tiek ir Correa, todėl taškas šioje dvikovoje yra labiau nei pelnytas.

Šios lygiosios nėra nei blogas, nei geras rezultatas. "Juventus" yra stipri ir patyrusi komanda. Jeigu mūsų amžiaus vidurkis yra 24 metai, tai jų – 29-eri. Patirtis padeda tokiose rungtynėse, tačiau tokių rungtynių patirtis mums taip pat padės ateityje.

Svarbiausia yra neprarasti intensyvumo žaidime ir parodyti charakterį, kai to labiausiai reikia", – pridūrė Cholo.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (1)

0 5 09-19 14:42
Vaidoshius:
Falo į šikną jūs nusipelnėt, o ne taško su tokiu impotentišku žaidimu, La Ligos gėda. Stoke City lygio komanda su Simeones medkirčiu už vairo :D
bet uz barca jie auksciau tai taip iseina ne tik pensininku vidutiniokai bet ir stoke city valosi kojas i barca ?DD
GedBuz
 GedBuz
4 8 09-19 12:08
Rezultatas teisingas, o progų turėjo abi komandos. Kiek pritrūko Kristinai iki auksinio golo? Taip gražiai visua apėjo ir trūko truputį tikslesnio smūgio - būtų visas stadionas nutilęs, kaip per laidotuves Šiaip truputį gaila, kad neįmušo vien dėl to proceso iki smūgio
0 3 09-19 15:42
Tu vaidoshius geriau barcos žaidimą pakomentuok
DoDo
 DoDo
4 5 09-19 12:29
GedBuz:
Rezultatas teisingas, o progų turėjo abi komandos. Kiek pritrūko Kristinai iki auksinio golo? Taip gražiai visua apėjo ir trūko truputį tikslesnio smūgio - būtų visas stadionas nutilęs, kaip per laidotuves :) Šiaip truputį gaila, kad neįmušo vien dėl to proceso iki smūgio :)
Kad ir kaip nepatiktu Kristina, bet tikrai norejosi jog jo tas is niekur sukurtas epizodas butu pavirtes i sedevra..
Vaidoshius
11 3 09-19 12:34
Falo į šikną jūs nusipelnėt, o ne taško su tokiu impotentišku žaidimu, La Ligos gėda. Stoke City lygio komanda su Simeones medkirčiu už vairo