Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Dėl koronaviruso atidėtos penkerios "Serie A" rungtynės


2020-02-29 13:52:18 Serie A

Italijoje siaučiantis koronavirusas dar kartą pakoregavo "Serie A" pirmenybių planus.

Praėjusį savaitgalį buvo atidėtos ketverios rungtynės, o šį dalis mačų turėjo vykti už uždarų durų, o tarp jų ir centrinė dvikova tarp Turino "Juventus" ir Milano "Inter".

Vis tik šeštadienį buvo patvirtinta, kad tiek šios, tiek dar ketverios 26-ojo turo rungtynės yra atidedamos.

Be jau minėtų "Juventus" ir "Inter" rungtynių taip pat neįvyks "Udinese" - "Fiorentina", "AC Milan" - "Genoa", "Parma" - SPAL, "Sassuolo" - "Brescia" susitikimai. Vis dar nėra aišku, ar įvyks pirmadienį suplanuotos rungtynės tarp "Sampdoria" ir "Verona" ekipų.

Visi atidėti šio turo mačai bus sužaisti gegužės 13 dieną. Būtent tądien turėjo vykti ir Italijos taurės finalas, kuris dėl šios situacijos perkeltas į gegužės 20-ąją.

Likusios 26-ojo turo rungtynės vyks įprasta tvarka.

Skelbiama, kad Italijoje naujuoju virusu užsikrėtė jau beveik 900 žmonių, o taip pat užfiksuotas 21 mirties atvejis.

Straipsnio įvertinimas: 2 4

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (18)

6 0 02-29 20:05
AiRiS:
bet kas juokingiausia stadionuose,kur grynas oras ir bakterijos neuzsilaiko draudzia zaisti, o cia lengva ranka italiukscius is milano isskestom rankomis prieme i 15k arena vakar kaune.
visu pirma, bakterijos yra nieko detos su virusu. O antra, stadionuose oras nera grynas, nes ten yra leidziamos petardos ir yra didele mase zmoniu, kuri kvepuoja deguoni ir iskvepia anglies dioksias. Jokiu budu ne grynas oras. O tie durneliai kurie buvo krepsinio Zalgirio arenoje, tai buvo labai dideleje rizikoje pasigaunant virusa, ypac arenoje kur visi salia vienas kito sedi, ir beveik visada lieciasi ar kvepuoja tuo paciu oru.... Bet visu pirma, kas tas korona virusas? Tai virusas sukeliantis panasius i persalima simptomus, tik tiek, kad kai kuriems zmonems, jis gali pasireiksti dar ir pneumonija ar skrandzio negalavimais, kas yra siek tiek rimciau.
 VIP
8 0 02-29 15:26
Kitu fotkiu straipsniui neradot?
15 6 02-29 15:34
bet kas juokingiausia stadionuose,kur grynas oras ir bakterijos neuzsilaiko draudzia zaisti, o cia lengva ranka italiukscius is milano isskestom rankomis prieme i 15k arena vakar kaune.