Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Dėl politinio konflikto pirmasis "El Clasico" gali vykti ne Barselonoje, o Madride


2019-10-16 14:07:48 La Liga Real Madrid C.F. FC Barcelona

Ispanijos futbolo federacija sulaukė "La Liga" prašymo pirmąsias "El Clasico" rungtynes perkelti į "Santiago Bernabeu" stadioną, praneša "El Pais" ir AS.

Jau spalio 26-ąją dieną Madrido "Real" ir "Barcelona" komandos turi stoti į kovą "Camp Nou" stadione. Visgi dėl susidariusios politinės situacijos ir protestų Katalonijoje norima pakeisti "El Clasico" lokaciją.

Visoje Katalonijoje šiuo metu vyksta susirėmimai su Ispanijos policija. Tūkstančiai katalonų gatvėse protestuoja dėl devynių politinių Katalonijos lyderių, kurie buvo sulaikyti 2017 metais ir šią savaitę nuteisti ilgiems metams kalėjimo.

Žinoma, kad "Real" ir "Barcelona" klubų akistata Ispanijoje nėra tik paprasta futbolo dvikova – į ją įsipina daug politinių veiksnių. Būtent dėl šios priežastis "La Liga" pirmąsias "El Clasico" rungtynes nori perkelti į Madridą, kur gyvenimas pastarosiomis dienomis yra žymiai saugesnis.

Visgi tokios permainos gali nepatikti abiem klubams ir žiūrovams, kurie jau turi nusipirkę bilietus į "Camp Nou" stadioną.

Atsakomosios "El Clasico" rungtynės bus žaidžiamos kovo 1-ąją dieną.

Straipsnio įvertinimas: 3 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (0)

Myliu_Futbola
0 0 10-17 17:25
Prie to pacio, kad krepsinyje cska ir zalgirio machai viesa paslaptis irgi turi politiniu atspalviu, bet kazkodel nezaidzia tuscioje zalgirio arenoje. Noretum to? Manau ne, tai nepezek apie nou campa
TomasHalaMadrid
9 2 10-16 18:29
Prie ko cia Madridas... Jeigu jie patys i politika isitrauke yra tegul clasico zaidziasi tusciame camp nou stadione