Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Dėl savo ateities nerimo nejaučiantis R. Benitezas: komanda nusipelno didžiausių pagyrų


Vyriausiasis Madrido "Real" treneris Rafaelis Benitezas po lygiųjų Valensijoje sulaukė klausimų apie savo tolimesnę ateitį bei pagyrė komandą už pademonstruotą charakterį.

Vakar "Real" išvykoje susigrūmė su "Valencia" ir po atkaklios kovos buvo užfiksuotos lygiosios rezultatu 2-2. "Real" du kartus buvo įsiveržę į priekį ir nuo antrojo kėlinio vidurio turėjo verstis be raudoną kortelę užsidirbusio Mateo Kovačičiaus.

Paklaustas žurnalistų pakomentuoti apie savo ateitį Madride, R. Benitezas atsakė: "Jūs turite teisę užduoti tokį klausimą, tačiau manau, kad nėra pagrindo tam."

"Rezultatas nėra pakankamai geras, bet mano komandos žaidėjai nusipelno daugiau pagyrų nei kas kitas. Jie atidavė visas savo jėgas ir stengėsi, bet, deja, nepavyko iškovoti pergalės ir trijų taškų.

Kai aikštėje likome dešimtyje turėjome atiduoti dar daugiau pastangų ir žaidėjai tai padarė. Turėjome šansų ir laimėti, ir pralaimėti. Labai gaila, kad po antrojo įvarčio nesugebėjome sekundei apsiginti", - pridūrė "baltųjų" treneris, kurio ateitis su kiekvienomis rungtynėmis darosi vis miglotesnė.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (8)

Vaidoshius
2 2 01-04 15:30
Nenurašiau jo prieš sezono pradžią, sugraudino Karabaso ašaros, kad grįžo į vaikystės klubą, galvojau Barca nebus tokia alkana po tokio sezono ir Madref duos gerą kovą. Bet kuo toliau, tuo baisiau atrodo komanda, kaip visiška palaida bala ir nemanau, kad Rafaelis susitvarkys. Panašus vaizdas buvo kaip Vertėjas nuvilko čempionišką Chel$kį sudėtį į iškritimo zoną, jau nuo rugsėjo praktiškai viskas tik blogyn ėjo, bet Romka gailėjo 40 limonų ir laukė, laukė, laukė, kol sezonas tapo praktiškai sugadintas be jokių vilčių į titulus ar aukštas vietas. Marketingo projekto padėtis nėra katastrofiška nežiūrint to kaip pasigaidino su Cheryshevu (kam nepasitaiko ), bet klausimas kur rasti durnelį, kad dabar ateitų į komandą ir rizikuotų susigadinti reputaciją Gal Zidaną į ugnį įmes
2 0 01-04 15:08
Pz:
Pamenu beniteza liverpoolyje 2004-2005m, kai draske ka norejo, CL paime, o dabar storas pasimetes kazkoks, nesusisneka su komanda, nu tragedija...
Kaip tu galvoji, eilinis treneris sugebėtų suvaldyt žvaigždučių pilną komandą? Įdirbio komanda LFC buvo, čia pirmiausiai reikia su spaudimu susitvarkyt ir žaidėjų ,,panetkėm". Daugiau laiko gautų gal padarytų ką nors išmintingesnio, bet dabar nebus rezultatų - pardon, Storas, pasakys Perezas