Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Didvyriškai varžovų atakas atlaikiusi "Sūduva" iš Čempionų lygos išspyrė galingąjį APOEL


2018-07-17 19:38:25 Čempionų Lyga

Antradienį Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai žaidė Čempionų lygos atrankos I etapo atsakomąsias rungtynes su Nikosijos APOEL klubu.

Pirmasis susitikimas Lietuvoje baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale 3:1.

Antrajame mače Nikosijoje Vladimiro Čeburino auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo pademonstruoti galingoji APOEL - bendru rezultatu 3:2 pergalę šventė "Sūduvos" komanda, kuri ir žengė į kitą etapą.


Susitikimo pradžioje šeimininkų komanda daug progų pasižymėti nesukūrė. 7-ąją min. Dellatorre patikrino Kardumo budrumą.

20-ją min. krito pirmasis susitikimo įvartis – Mickaelis Pote sulaukė tikslaus komandos draugo perdavimo ir galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0).

25-ąją min. pirmąjį smūgį link APOEL vartų atliko G.Acevedo.

Įpusėjus rungtynėms Kipro komanda turėjo minimalią persvarą.

Antrajame kėlinyje Nikosijos komandos atakos ritosi viena po kitos - į svečių vartų pusę iš viso buvo atlikti 27 smūgių, iš kurių 11 pataikė į vartų plotą.

Vis dėlto "Sūduva" atsilaikė prieš pernai Čempionų lygos grupių etape žaidusią komandą ir antrajame atrankos etape susitiks su Jūrmalos "Spartaks" ir Belgrado "Crvena Zvezda" poros nugalėtoju.

Straipsnio įvertinimas: 27 0

Naujausi (34) Seniausi (34) Geriausi (34) Anoniminiai (122)

Jūsų dėdė Kesminas
11 115 07-17 21:31
Na kagi. Žiūriu šį mačą viename iš Vilniaus restoranų, kurio pavadinimo negaliu minėti, nes tai būtų reklama. Bet atmosfera Čili picoje išties keista. Vos nebuvau išprašytas iš čia dėl keistų mano reakcijų, žiūrint į savo telefoną. Kalbant apie mačą. Na kagi, Sūduva kaip ir buvo galima tikėtis žaidžia antru numeriu, tačiau tuo pačiu, galbūt kitiems netikėtai, Sūduva rodo drąsą ir varžovų neprisibijo. Ar tai galima vadinti staigmena? Taip. Ar sensacija? Turbūt, kad ne. Įtampos prie Sūduvos ekipos vartų nemažai ir antras įvartis, ko gero, bręsta, bet žinant Čeburino įdiegtą mentalitetą, Jus gal ir nustebins, bet manęs tikrai ne (Sūduvos įmuštas įvartis). Prognozuoju APOEL pergalę, rezultatu 2-1, bet tuo pačiu Sūduvos kelialapį į kitą etapą. Su jumis buvo sporto žurnalists, Nerijs Kesmins. Iki susitikimo po mačo.
Kuperiss
3 99 07-17 19:44
nu cia tai idiotizmas, nerodis joks Lietuvos kanalas
reshef200
2 49 07-17 19:43
sekmes
0 27 07-17 19:54
Laukiam Siono scenarijaus
0 14 07-17 22:45
Valdas Dambrauskas, jei su Žalgiriu į varžovus gavęs APOEL ir be abejo jam pralaimėjęs bei iškritęs, būtų sakęs: "Vaaržovas buuvo per stipruus, jo biudžetaas buvo dideesnis, vyraai geerai priešiinosi". D