Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Dopingas vėl palietė Rusiją: pradėtas tyrimas dėl pasaulio čempionate žibėjusio D. Čeryševo


Pasaulinė antidopingo agentūra (WADA) patvirtino, kad yra pradėtas tyrimas dėl Rusijos rinktinės ir "Valencia" klubo krašto puolėjo Deniso Čeryševo.

Jau praėjusią savaitę "The Telegraph" skelbė, kad Ispanijos antidopingo agentūros pirmininkas buvo pakvietęs į pokalbį 27-erių metų futbolininko atstovus.

Pasaulio čempionato metu pats ruso tėvas atskleidė, kad jo sūnui prieš turnyrą buvo suleista augimo hurmonų injekcija, kuri sportininkui padėjo greičiau išsigydyti senas traumas ir įgauti geresnę sportinę formą.

"The Telegraph" teigimu, augimo hormonų injekcija nėra uždrausta tuo atveju, jeigu sportininkas gauna specialų gydytojų leidimą. Šiuo atveju nėra žinoma, ar D. Čeryševui buvo privalomas šių vaistų vartojimas.

Minėtas šaltinis pabrėžia, kad nepateikus oficialių dokumentų dėl jų vartojimo, sportininkui gali grėsti ketverių metų diskvalifikacija.

Sutapimas ar ne, bet D. Čeryševas pasaulio čempionate kiek netikėtai tapo Rusijos rinktinės lyderiu - jis įmušė keturis įvarčius bei padėjo komandai nusigauti iki ketvirtfinalio.

Rusas šią vasarą paliko "Villarreal" ir sukirto rankomis su "Valencia".

Straipsnio įvertinimas: 7 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (14)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Žuvies
4 4 09-12 22:51
Rusija pirko pasaulio čempą, sumokėjo FIFAI didelius pinigus, todėl ir daro ką nori. Antidopingo komitetui FIFA uždraudė prieš čempą tirti rusų futbolininkus, nes jie visi ten prisiriję. Pasižiūrėkit į tai kaip jų seniai atrodė per euro čempą du metai atgal, ir jie daug gyviau atrodė šiemet, nors yra senesni. Visiškai nelogiška. Ta valstybė yra visiška puvenų krūva kuri savus apgaudinėja, o jie kvailai tiki, bando apgauti ir pasaulį, bet pamiršta, kad būtent jie yra kvailiai. Tokiais žingsniais, rasieja kažkada vėl užsidarys ir bus dar šlykštesni komunistai, visai kaip š. korėja.
3 3 09-12 20:31
fufaike komenatrus reitinguija))
Darkooo
3 2 09-13 08:33
Bet kas bent kiek draugaujantis su skaičiais matė, kad su rusais kažkas negerai kai pirmauji prieš daug geresnias komandas nubėgtais kilometrais ir aktyvumu. Tiesa, galop medžiams vistiek nepadėjo dopingas, bet vistiek - ten kur rusai, sąžinės nerasta. Gaila, kad dar yra sričių, kur pasaulis toleruoja banditus.
2 1 09-13 05:58
aha:
uzvartojo ir jau i 1/4 pateko :D tai kodel gi musu lietuviai neuzvartoja? bent sanmarinus aplostu :D
butent, visu pirma nau jau nevaidino jis ten tokio kertinio vaidmens komandoj, antra tai vel kvepia politika, tipo neigalim kitaip ikast tai per sporta.
2 0 09-13 10:36
dop. tiekejas:
"Sutapimas ar ne, bet D. Čeryševas pasaulio čempionate kiek netikėtai tapo Rusijos rinktinės lyderiu - jis įmušė keturis įvarčius bei padėjo komandai nusigauti iki ketvirtfinalio." Aisku tas faktas kad jis vienintelis uzsienyje Ispanijoje zaidzia jokiais budais negaletu buti paaiskinimas, ar ne? Yra tik paaiskinimas - dopingas.
nepyk, best as cia tik geopolitika matau, tipo nemokam ruskiam kitaip i kast tai per sporta...