Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Abidalis išvyko į Paryžių pradėti derybas dėl Neymaro


Panašu, kad Neymaras neužsitrauks "Barcelona" ekipos gerbėjų nemalonės – viskas linksta prie to, kad 27-erių metų futbolininkas grįš rungtyniauti į Katalonijos sostinę.

Pastaruoju metu Ispanijos žiniasklaidoje buvo kalbama, kad į kovą dėl brazilo įsitraukė "Real" klubas, tačiau net ir Madrido žiniasklaida dabar teigia, kad "Barcelona" pirmauja lenktynėse ir yra paruošusi pasiūlymą PSG klubui.

"COPE" paviešino nuotrauką, kurioje lėktuve, skrendančiame į Paryžių, užfiksuotas Ericas Abidalis. Jis kartu su kitais "Barcelona" atstovais vyksta į susitikimą su PSG ekipos sporto direktoriumi Leonardo.

"Barcelona" susitarimą dėl Neymaro įsigijimo nori pasiekti jau šią savaitę. PSG ekipa taip pat yra linkusi kuo greičiau parduoti brazilą, jog spėtų surasti pamainą jam.

Įvairiuose leidiniuose minima, kad "Barcelona" susitikimo metu pasiūlys 80 mln. eurų ir Philippe Coutinho, nors kiti šaltiniai jau skelbia, kad Coutinho bus išnuomotas "Bayern" klubui.

Neatmetama, kad į derybas dėl Neymaro įsigijimo bus įtrauktas Ivanas Rakitičius ar Ousmane'as Dembele.

Straipsnio įvertinimas: 7 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (11)

LaisvasVejas
3 48 08-13 11:48
Turbūt PSG komandoj visi laukia kada išvyks princesė, bet kas juokingiausia tai kad Neymaras bėgo nuo Messio šešėlio ir pateko į Mbappe šešėlį tai turbūt dar blogiau
0 9 08-13 14:31
Visi psg fanai ir laukia kol šita parduos, o barsa ji ima atgal.. Kai turi Dembele ir taip barsos puolimas yra stiprus ,tai kam šitas reikalingas..
Kyli&NeyBest
6 11 08-13 12:39
Faktas kad neymara yra lohelis tačiau barca per geras klubas ji priimt kai yra potencialus dembele.