Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Canas: noriu žaisti labai dideliame klube


"Liverpool" saugas Emre Canas pareiškė, jog kitą sezoną nori žaisti "labai dideliame klube".

Vokietis nesutiko pratęsti savo sutarties su "raudonaisiais", o jai pasibaigus jis galės persikelti į kitą komandą jau vasarą.

24-erių metų futbolininkas yra aktyviai siejamas su Turino "Juventus", tačiau kol kas sprendimo jis dar nepriėmė.

"Žinoma, "Bundesliga" mane domintų. Kodėl gi ne? Vis dėlto, turiu pasakyti, kad, nuoširdžiai, jos lygis pastaraisiais metais sumažėjo", - Canas pasakojo "Suddeutsche Zeitung".

"Premier" lyga turi galią išleisti daugiau pinigų žaidėjams nei "Bundesliga". Tai futbolininkams yra labai labai svarbu."

"Aš pasitikiu savimi, jog sakyčiau, kad mano savybės yra pakankamos kitą sezoną žaisti labai dideliame klube."

Vokietijos rinktinės narys kaip pagrindinę priežastį ieškoti naujų iššūkių įvardijo norą varžytis dėl pačių svarbiausių trofėjų.

"Būtent apie tai svajoja kiekvienas futbolininkas (apie trofėjus - red. past.), nes tai yra atlygis už darbą", - pridūrė Canas.

"Anglijoje man sekasi puikiai. Ispanijos lyga taip pat yra patraukli. Kalbant apie taktiką, tas pats tinka ir Vokietijai bei Italijos klubiniam futbolui, kuris pastaruoju metu prisivijo kitus."

"Beje, tai taip pat tinka Prancūzijai - ši lyga dabar įsitvirtino kaip viena pajėgiausių Europoje. Taigi, nenorėčiau praleisti nieko, nes dar nežinau, ką darysiu vasarą."

Straipsnio įvertinimas: 5 7
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (26)

Asirgitawe
0 19 03-21 22:27
Na jeigu pas prancūzus išeis žais... Greičiausia Bayern arba Juve pagriebs, jie visad tokius žaidėjas dykai arba papigiai ima.
0 7 03-21 23:19
Taigi atžais sutartį ir lai daro ką nori.. čia visai kitas variantas nei kiti kur turi 5m. kontraktą ir pradeda streikuot. O čia jei tiki, kad ims kažkas kitas, tai tegul bando, nėra už ką varyt iš tikro
Italyn1
1 0 03-22 11:06
ir tai bus Juventus.Welcome!
1 0 03-21 22:35
man tai visai pasidarė panašu, kad jis gali persikelt į Man City. Juolab, kad jie jau ima atsitraukinėt nuo Fredo
Vaidoshius
5 3 03-22 06:36
Kad šitas lavonas net ir tam pačiam Neverpooly nevertas lošti, dažnai net paso per 3 m neįgalus atiduoti, svajoja jis apie top klubus Aišku ir Neverpoolio sprinterių situacija nepavydėtina, kai tokios malkos kaip Canas (nuo žodžio "skardinė") spjaudo į snukį su tokiais pareiškimais