Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

E. Haalandas: "Solskjaeras svariai prisidėjo prie mano tobulėjimo"


Šį sezoną "Salzburg" gretose sužibęs Erlingas Haalandas traukė didžiausių Europos klubų dėmesį, o savo karjerą tęsti nusprendė Dortmundo "Borussia" gretose.

Ilgą laiką buvo skelbiama, kad 19-metis norvegas gali atsidurti "Manchester United" klube, kurį treniruoja jo tautietis Ole Gunnaras Solskjaeras, su kuriuo E. Haalandui jau yra tekę dirbti, kuomet jis gynė "Molde" ekipos garbę.

Vis tik, kaip buvo skelbiama, "raudonieji velniai" nesutiko su paties futbolininko ir jo agento reikalavimais, todėl jaunasis talentas pasuko į Dortmundą, kur ir toliau žiba ryškiausiomis spalvomis.

Pats E. Haalandas, bendraudamas su Norvegijos televizija "Viasport", teigė, kad O. G. Solskjaeras svariai prisidėjo prie jo tobulėjimo, tačiau paneigė kalbas apie tai, jog į Vokietiją persikėlė dėl geresnių finansinių sąlygų.

"Solskjaeras svariai prisidėjo prie mano tobulėjimo. Vis tik nusprendėme, kad šiuo metu man geriausias sąlygas gali suteikti būtent "Borussia".

Sprendimą priėmiau tikrai ne dėl pinigų, o žmonės, kurie rašo apie tai, turėtų pasikalbėti su manimi asmeniškai. Stengiuosi į tokias kalbas nekreipti per daug dėmesio.

Visi mane supantys žmonės žino, kad pinigai man nėra svarbiausias dalykas, todėl visos tos kalbos atrodo kiek juokingai", - kalbėjo E. Haalandas.

Naujasis BVB puolėjas taip pat negailėjo gražių žodžių savo agentui Mino Raiolai, kuris yra itin nemėgstamas tarp futbolo fanų.

"Raiola savo darbą atlieka geriausiai visame pasaulyje. Jis tiesiog yra geriausias futbolo agentas.

Mino sulaukia labai daug kritikos. Greičiausiai, taip yra dėlto, kad jis atlieka nuostabų darbą dėl tų, su kuriais dirba", - pridėjo norvegas.

E. Haalandas BVB gretose jau spėjo sužaisti 5 rungtynes, per kurias pelnė net 8 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 6 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

0 2 02-15 08:11
Agentas pats gudriausias bet ir gobsiskiausias